Son dakika! MSB: İdlib'de 1 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), İdlib'de Rejim tarafından düzenlenen topçu saldırısında 1 askerimizin şehit olduğunu, 2 askerimizin ise yaralandığını açıkladı.

Son dakika! MSB: İdlib'de 1 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadeler kullandı:

Ateşkesi sağlamak üzere İdlib bölgesinde bulunan unsurlarımıza Rejim tarafından düzenlenen topçu saldırısında 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 2 kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır. Bölgede ateş altına alınan Rejim hedefleri vurulmaya devam edilmektedir.

"ŞEHİTLERİMİN KANINI HİÇBİR ZAMAN YERDE BIRAKMADIK, BIRAKMAYACAĞIZ"

Hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, TSK ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için de acil şifalar dileriz. Şehitlerimizin kanını hiçbir zaman yerde bırakmadık, bundan sonra da bırakmayacağız!

Bölgedeki çeşitli kaynaklardan alınan son bilgilere göre; ateş altına alınan rejim hedeflerinden 8 tank, 4 zırhlı muharebe aracı, 5 obüs ve 2 çok namlulu roketatarın imha edildiği, 56 Rejim unsurunun da etkisiz hale getirildiği öğrenilmiştir.

33 ASKERİMİZ ŞEHİT OLMUŞTU

İdlib’de önceki gün rejim unsurları tarafından düzenlenen saldırıda 33 askerimiz şehit olmuş, 32 askerimiz yaralanmıştı.