Son dakika! MSB: Münbiç bölgesinden yapılan saldırıda 1 asker şehit oldu, 8 asker yaralandı

Son dakika haberine göre Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Münbiç'ten yapılan saldırı sonucunda 1 askerin şehit olduğunu 8 askerin yaralandığını açıkladı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), yaptığı açıklamada "15 Ekim'de Münbiç bölgesinden teröristler tarafından yapılan havan ve topçu ateşi neticesinde 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 8 kahraman silah arkadaşımız da yaralan. Ateş açılan bölgedeki hedefler tespit edilerek anında karşılık verilmiş ve en az 15 teröristin etkisiz hale getirildiği değerlendirildi." ifadelerini kullandı.

Kaynak: DHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Bir Coğrafya Düşünün Tarih Boyunca Bircok Medeniyetin İmparatorluğun Yok olduğu bir Coğrafya.. Ve Böyle bir Coğrafyada "Bize Kim Saldıracakki" diyen Bir Deha olduğunu düşünün.. Allah O ahmakların eline Düşürmesin Bu Milleti Bu Devleti! onlar ki; boş vakitlerinde Vatanhainlerine "Size 16 Milyon İstanbullu'nun Selamını Getirdim" deyip Ziyaret etmekten bile Çekinmezler
Boş konuşuyorsun boş.. işin gücün bölücülük ayrımcılık ve provokasyon..
TÜRK ASKERİ 1 ÖLÜR 1000 DİRİLİR.
mekanın cennet olsun, aziz sehidim. o kuklaların tasmasini karacaksin inşallah. sen vurdukça sesin nereden geldiğini görüyorsun.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler