Son dakika! Nurettin Yıldız hakkında soruşturma

Son dakika haberine göre, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız hakkında soruşturma başlattı. Yıldız, son olarak “Allah vur dediyse vardır bir hikmet” demiş ve kadınlara kocalarından dayak yedikleri için şükretmeleri tavsiyesinde bulunmuştu. Yıldıs halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmekle suçlanıyor.

Nurettin Yıldız’ın 'Yatak, yorgan, battaniye cinsel dürtüleri rahatsız eden yapıda olmamalı, asansörde halvet' gibi sözleri infial yaratmıştı. Yıldız, son olarak “Allah vur dediyse vardır bir hikmet” demiş ve kadınlara kocalarından dayak yedikleri için şükretmeleri tavsiyesinde bulunmuştu.

Bu sözlerin ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Nurettin Yıldız hakkında kadınlara yönelik açıklamaları nedeniyle "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan resen soruşturma başlattığı bildirildi. Başsavcılıktan yapılan açıklamada, Yıldız hakkında, kadınların dövülmesine yönelik açıklamaları nedeniyle, "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan resen soruşturma başlatıldığı belirtildi. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 137 yorum
BU ADAMI SAVUNANLAR NEREDE? HALA SAVUNUYOR MUSUNUZ? YOKSA HEMEN GERİ VİTES Mİ YAPTINIZ?
illa erdoğan emir mi verecek böyle adalet olurmu ırkımızınan oynuyorlar dinimizinen oynuyorlar ses yok emir almadan yapmaya cesaretinizmi yok
@eminbakircioglu Vallahinen doğru söylüyorsinen.
@eminbakircioglu Dininden habersiz tatlısu süslümanları halen "YOH GERCEH IZLAM BU DEEL" havasında. Kadına şiddeti açıkça tavsiye eden onlarca Hadis-i Şeirif geçtim hadi kitaba bak Nisa 34 ü oku bari vicdansız cahil. Ordaki DA-RE-BE kelimesi ap-açık vurun der. Nurettin Hoca sonuna kadar haklıdır ve söylediği herşey İslamın ta kendisidir. Zira Arap kültüründen doğan dini Arapça kitabın mealini bile okumadan Araplardan daha iyi anlayan süper zeki insanlara gelsin.
@eminbakircioglu cumhuriyeti yıkmak için bunları kullanıp cehaleti arttırıyorlar ...15 senedir neden ses cıkarmayıp ozellikle one cıkardılar..ensar vakfı nedir tarikatlar nedir alın basınızı ellerinizin altına bir düsünün..biride illa erdoganmı emir verecek diyor ..gulermisin aglarmısın
@giordano darebe fiili sadece vurmak anlamına gelmez arapça da. pek çok yerde ayırmak, ayrılmak anlamında da kullanılır. tabi bunu o yüce kitabı sindirerek anlayanlar, yüce yaratıcının sonsuz merhametini bilenler bilir ve o şekilde yorumlar. sizler gibi yobaz, vicdansız, bağnaz insanlar bunu ve daha bir çok şeyi kendi bozuk psikolojilerine, yoz ahlaklarına göre yorumlar. sizin din diye anladığınız ve yaşadığınız şeyin insanlığı ne hale soktuğu malum. Allah'a ve yüce kitabına iftira atmaktan vazgeçin, kötü olan her şeyden Allah'a sığının.
@eminbakircioglu adamsın
@eminbakircioglu ilk once guney doguda icra ettikleri dinler arasi diyalogun hesabini versinler sonra ulkede dini duzeltirler
@fatihemail bravo sana dinsizin hakkından iyi geldin.
geç kalmış bir soruşturma. şimdiye kadat cezasının yarısını çekmiş olmalıydı. hükümette seçimler yaklaştıkca halka şirin görünme çabası içinde.
@canpazari katılmamak mümkün değil..vallahi bıktık billahi bıktıkk bunlardan.Dini ne hale getirdiler.
Diğer Haberler