Son dakika! Rus uçağının düşme anı görüntülendi!

Rus medyası, Suriye'deki Hımeymim askeri üssüne inişe geçtiği sırada çakılan kargo uçağının görüntülerini yayınladı. Uçaktaki 32 kişiden kurtulan olmamıştı.

Suriye'nin Akdeniz kıyısındaki kenti Lazkiye'de bulunan Hımeymim askeri üssü yakınlarında düşen Rus kargo uçağına ait görüntüler ortaya çıktı.

Rus medyasının yayınladığı görüntülerde, uçağın iniş yapmaya çalışırken yere çakıldığı ve bir alev topunun gökyüzüne yükseldiği görülüyor.

Rusya Savunma Bakanlığı, kargo uçağındaki 26 personel ve altı mürettebatın öldüğünü duyurmuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
ALLAH RAHMET EYLESİN
@sevdiyarxx hah hah ha ! çok güldürdün beni, ama üzgünüm dostum şimdi benim necip halkım nasıl küfürler edecek sana ... (sen gavura nasıl allah rahmet eylesin dersin diye, oylar bayağı kırmızı yani) not: ben yorumunu beğendim.
sadece kendilerinin cennete gideceğine inanan bir toplum sizin bu yorumunuzu tabikide beğenmiyecek
@sevdiyarxx Yorumunuzu beğenmeyenleri anlayamadım. Acaba alacaklarımı vardı ölenlerden, yoksa kendileri gibi düşünmediklerinimi düşündüler....
@jashua111 Ruslar ile sorunumuz var ise Sn. Putin ile neden görüşüyoruz? neden ithalat ihracat yapıyoruz? neden otellerimizde turist olarak konaklamalarını bekliyoruz? adamların uçağı düşmüş ölüler var türk olarak türk kültürü çerçevesinde allah rahmet eylesin dedik insan olan zaten aksi bir tutumda bulunmaz.
Kargo uçağında 32 kişinin işi ne. Belli ki askerdi onlar.
@bulentortaci Hamallar olabilir.
Yüzbinlerce masumun hayatını kaybettiği yerde 32 insan daha hayatını kaybetmiş bumu insanlık. IRAK a CEHENNEM SİLAHI var diyerek KAN-ACI-GÖZYAŞI-MİLYONU GEÇEN ÖLÜM ve komşularına huzursuzluk veren,IRAK'ı ne kadar fitne-fesad ve acı içinde bırakacağı yılları meçhul olan hale bakıpda örnek almadık SURİYE ikinci bir bu acılara ortak olan yer oldu. SURİYE İNSANLIĞIN KOCA KOCA AYIP VE UTANÇ YERLERİNDEN BİRİ OLDU.
Arkadaşlar kafayı mı yediniz? ruslar ölmüş, adam orda allah rahmet eylesin diyo biride burda gelmiş 32 insanı öldürtmek hoşunuza mı gidiyodiyerek savunma yapıyo. keşke sen olsaydında sen ölseydin uçağın içinde. adamın rusa allah rahmet eylesin dediğine mi yanayım birinin burda savunduğuna mı yanayım diğeri gider ırak-suriyr harekatını baştan gözden geçirir. ne adamsınız ya
düşsün,düşsün.daha çok düşsün, inşallah.
huzurun sonu çoğalma, çoğalmanın sonu kaynak sıkıntısı, kaynak sıkıntısının sonu savaş, ölüm, eksilme, eksilmenin sonu kaynak bolluğu ve huzurdur. Şuan kaynak sıkıntısı kısmındayız. Daha çok insan ölecek, dini dili farketmeden.
Diğer Haberler