Son dakika! Suriye'den çekilme resmen başladı!

Koalisyon'dan resmi açıklama geldi. Son dakika habere göre, ABD öncülüğündeki DAEŞ karşıtı uluslararası koalisyon, Suriye'den çekilmenin başladığını resmen duyurdu.

Son dakika! Suriye'den çekilme resmen başladı!

Sözcü Colonel Sean Ryan, ABD önderliğindeki DAEŞ'le Mücadele Koalisyonunun, Suriye'den çekilmeye başladığını duyurdu. Çekilmeyle ilgili kesin bir tarih vermeyen Ryan, çekilmenin nereden ve nasıl yapılacağıyla da ilgili detay vermedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Biran önce ordumuz operasyona başlasın artık.Sahayı başka güç doldurmadan.Herkes susacak TSK operasyona başlayınca.Muhalefet zamanı değil o andan itibaren.Ordumuzu terörle mücadele ederken vatanını seven herkes destekleyecek.Bu parti meselesi değil.Devletimin beka sorunu.Ne Mutlu Türküm Diyene!
@muratfitil buyur önden alalım seni.madem vatanını seviyorsun gönüllü olarak git savaş.burdan yazmak kolay değil mi ?
buyur seni önden alalım akıl küpü vatandaş bize ne ulan başkasının memleketinden ben şehit haberi duymak istemiyorum sen git önden geberde ülke olarak bi zihni boştan kurtulalım
@muratfitil millete böylemi gaz vereceğini düşünüyorsun.şimdiye kadar neyi bekliyoduk abd nin çıkmasınımı.girseydik ya.haaa unutmadan abd çıkacakmı sanıyon.
stratejik ortak ve kadim dostumuz amerikamızın suriyeden çekilmesini içime sindiremiyorum.onların çekildiği yerlere öso,şam-ül tahrir,deaş gibi terör unsurları yerleşecek.
5 sene sürer gene çekilme devam ediyor derler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler