HABER

Son dakika: TEM Otoyolu yakınında yangın! Trafikte son durum

İstanbul İkitelli'de bulunan bir yağ deposunda yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında zaman zaman meydana gelen patlamalar paniğe neden oldu. Yangın kontrol altına alınırken fabrikada maddi hasar meydana geldi. Yangın yerinden göğe yükselen siyah dumanlar, TEM' de seyreden araç sürücüleri ve çevre semtlerde görüldü ve trafiği durma noktasına getirdi.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bir fabrikada saat 16.30 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın, yağ depolarının olduğu bölüme sıçradı.

Depoların da tutuşmasıyla tüm fabrika bir anda alevler içinde kaldı. Yer yer patlamaların meydana geldiği yangın nedeniyle gökyüzünü yoğun bir duman kapladı.

ÖLEN YA DA YARALANAN OLMADI

Fabrika çalışanları hemen itfaiye ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çevre ilçelerden de itfaiye ekipleri gönderildi. Kısa sürede fabrikaya gelen ekipler yangına müdahale etti. Kontrol altına alınan yangında ölen ya da yaralanan olmazken fabrikada maddi hasar meydana geldi.

İHA


Geri Dön