Son dönemde yaşanan felaketler kıyamet habercisi mi? İşte gerçekleşen kıyamet alametleri

Ardı arkası kesilmeyen depremler, Çin'den yayılan coronavirus, İspanya'da deniz köpürmesi, Avustralya'da çıkan yangınlar, seller ve dolular... Peş peşe yaşanan bu vahşet dolu olaylar ve küresel ısınmanın durdurulamaması akıllara kıyamet mi yaklaşıyor sorularını getirdi. Türkiye'de ve dünyada yaşanan bu felaketler neyin habercisi? Tüm bunlar kıyamet alametleri mi?

Sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada yaşanan korkutucu olaylar akıllara kıyamet alametlerini getirdi. Sonlanmayan felaketler dünyanın dört bir yanındaki insanların korku dolu günler geçirmesine neden oluyor. Peki dünyada son dönemlerde neler oluyor? Yaşanan bu olaylar gerçekleşen kıyamet alametleri olarak mı görülüyor?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
Kuranda böyle birşey yazmıyor. Dinle alakası olmayam safsatalar. Hiçbir kutsal kitapta bunlar yok. Sonradan birileri üfürmüş bunları.
densizlik yapmayiniz kurani kerim cogu alemetlerden bahsediyor bari cehaletliginizi ortaya cikarmayin susun ve oturun
olacagı söylenen bazı hadiselerin kaynakları belirtilmis herşey hayat rehberimiz kuranda yazmaz burda belirtilen bir çok hadis sahihtir müslim ebu davut tirmizi vs sahih hadis kitaplarına bakabilirsiniz
yolda gorsen çoguni erkek sanarsın ama ortalik eşcinsel dolu ahir zamandayız dikkat etmek gerek
ona bakarsan kuranda namazın kaç rekat olduğu da yazmıyor. Peygamber efendimizin hadislerini inkar eden küfre girer
arkadaş doğru diyorsun,doğru olan Kuran-i kerimde yazilan anlatilandir,onun disindaki ebu muslim,tirmizi,buhari...ve bunun gibi bi sürü hadis itirafçıları,islam törpülerine inanmayin,peygamber efendimizin karşı cikmasina ragmen ,ondan cok sonra cikan bu sozde hadis toplayici yalancı soytarıların islama verdiği zararlari hicbir gavur dahi verememistir,müslümanlar bu putları derhal yıkmalıdır....Allaha emanet olun!
Allah ım sen bizi şeytanın şerrinden koru Allah birdir ve Hz. muhammet onun kulu ve elçisidir
50 kadına bir erkek düşecekmiş. Var mı öyle şey.? Sokağa çıkın, her yer erkek dolu. Henüz kıyamet olmaz, rahat olun :)
bir insan için kıyamet sadece dünyanın yok olması mı, hayır öyle değil kıyamet insanın kötü amelleri ile birlikte selasının okunmasıdır. işte o zaman senin için kıyamet başlamış demektir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler