MAGAZİN

Son Yaz dizisinin Selçuk Taşkın'ı Arif Pişkin koronavirüse yakalandı

Fox TV'nin sevilen dizisi Son Yaz'da Akgün'ün babası Selçuk Taşkın karakterini canlandıran Arif Pişkin koronavirüse yakalandı. Haberi sosyal medya hesabından duyuran Arif Pişkin otel odasında karantinada kaldığını açıkladı.

Son Yaz dizisinin Selçuk Taşkın'ı Arif Pişkin koronavirüse yakalandı

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Şebnem Dönmez ve Sinan Tuzcu'nun yer aldığı Son Yaz'da Selçuk Taşkın karakterini canlandıran Arif Pişkin'in koronavirüs testi pozitif çıktı.

Son Yaz_15 (7) (1)

Dizinin çekimlerinin yapıldığı Çeşme'de kaldığı otelde karantinada bulunan Arif Pişkin sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

arif1

Pişkin paylaşımında, "Zor bir süreçten geçiyor insanlık. Bu süreçte ben de nasibimi aldım. PCR testim pozitif çıktı ve bugün karantinamın beşinci günü. Bu süreçte başta yapımcımız Saner Ayar bey olmak üzere tüm O3 Medya alışanlarına ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca şu an izolasyon sürecimi geçirdiğim otelin tüm çalışanlarına gönülden teşekkür ederim. Umarım bu dönemi atlatır en kısa zamanda çalışma arkadaşlarımın yanına dönerim. Sağlıklı günler. Lütfen dikkatli olun evde kalın" notunu yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler