Songül Karlı Müge Anlı'ya çıkacağı tarihi açıkladı! Her şeyi açıklayacak

Eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını iddia eden Songül Karlı, Müge Anlı’ya başvuracağını açıklamıştı. Karlı yeni açıklamasında Anlı ile görüştüğünü ve 3 hafta sonra Müge Anlı’nın canlı yayın konuğu olacağını açıkladı.

Eski eşinin kendisini 20 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla Müge Anlı’ya başvuracağını açıklayan Songül Karlı’dan yeni açıklama geldi. Sosyal medya hesabından yayınladığı videoda açıklamalarda bulunan Karlı, "1,5 saat önce Müge ile konuştuk. Sağ olsun arkadaşım. Kendisi şu an tatile girdi ancak 3 hafta sonra programına katılacağım" ifadelerini kullandı.

Bu kadar paranın hesabını vermeliler diyen Anlı sözlerini “En azından benim gibi dolandırılan insanların olduğunu düşünüyorum. Çünkü benim bildiğim eski 2 tane eşi var zaten. Bunun sonu ne olur? En kötü nitelikli dolandırıcılıktan hapse girmiş olduğunuzu görürüm. Çünkü sizin yaptığınız bir çocuğun doğumunda takılan altınlarına kadar çalıp, kadının her şeyini kullanıp, bunu ailecek yapıp. Bunun içerisine herkes dahil. En azından tek taraflı konuşmamış oluruz. Ben hepsinin listesini vereceğim. Onlar da ya orada gelip konuşacak ya da telefonla bağlanacak” ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
oh be sonunda. o kadar mesaj attım kendisine müge anlıya çık. hem arkadaşın hem de iyi bir dedektif. onunla anlaşın. senin paralarını geri alır diye. sonunda çıkıyor. yakında program teklifleri falan da gelecektir burda göstereceği performans sonrası. hem seni dolandıran dolandırıcıdan paralarını alacaksın geri hem de tekrar eski ününe kavuşacaksın. resmen bir taşla iki kuş.
SONGÜL KARLI BENİM GENÇLİK AŞKIMDI İSTANBULDAKİ HER KONSERİNE HER TV PROGRAMINA GİDERDİM TABİ 92 ŞERDE SADECE PAZAR GÜNLERİ ŞAHANE PAZAR RAHMETLİ CENK KORAY SUNARIM BİRDE ŞAHANE CUMARTESİ VARDI SÜHEYL BEHZAT KARDEŞLERİN NEYSE KENDİSİNİ SEVDİĞİMİ BİLİYORDU RESİMLERİMİZ VAR HALA SAKLARIM. TABİ O SANATÇI BEN SADE VATANDAŞIM. BU ŞRFZ LE EVLENDİYİNDE ÇOK KIZMIŞ VE KISKANMIŞIMDIR. AÇIKÇASI İNŞALLAH EN AĞIR CEZAYI ALIR. BÜTÜN VATANIMIN İNSANI VE İSLAM ALEMİNİN KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN. RABBİM BİZLERİ İNANÇ İSTİSMARI YAPANLARA VE VATAN HAİNİLERİNE KARŞI UYANIK OLMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH. AMİ
Aslında müge anlı Cumhuriyet başsavcısı olsa'da bu durumları yasal bit zemine oturtsa daha iyi olur. Karakol yerine adliye yerine müge anlıya gitsin herkes işini çözsün.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler