Sony Honami Mini'nin teknik özellikleri

Henüz resmi olarak lanse edilmeden birçok özelliği sızdırılan Honami Mini’nin şimdi de teknik özellikleriyle ilgili iddialar ortaya atıldı.

Sony Honami Mini'nin teknik özellikleri

Sony’nin gelecek ay tanıtması beklenen Honami Mini modeliyle ilgili dedikodular gelmeye devam ediyor. Samsung, HTC ve Motorola’nın ardından Sony’nin de dahil olacağı Mini telefon modelleri arasında Sony’nin farklı bir adım atacağı düşünülüyor. Çünkü eğer iddia edilen özellikler doğruysa bizleri çok farklı bir Mini akıllı telefon bekliyor olabilir.

Belirtilenlere göre Honami Mini 4.3 inç Triluminos 720p ekrana sahip olacak ve gücünü 2.2 GHz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon 800 4 çekirdekli işlemciden alacak. Üst düzey telefonlarda yeni görmeye başladığımız 2GB RAM ile birlikte gelecek olan Honami Mini’nin 16GB dahili hafızasının bulunacağı belirtiliyor. Ayrıca iddialara göre harici microSD yuvasının bulunması da ihtimaller dahilinde. Kamera konusunda cimri davranmayan Sony’nin bu modelinde Honami’de olduğu gibi 20.7 MP kamerayla karşımıza çıkabibileceği düşünülüyor. Bataryasının ise 2.400 mAh olacağı söyleniyor.
Bu haliyle Honami Mini, büyük kardeşi Honami’den yalnızca çok az bir miktar aşağıda kalıyor. Teknik özellikleri bakımından oldukça üstün özelliğe sahip olduğu görülen telefon eğer gerçekten bu şekilde piyasaya sürülürse şu ana kadar çıkmış en iyi donanıma sahip Mini telefon olabilir. Tabii ki bu söylenenler şu an için dedikodu olmaktan öteye gitmiyor ve resmi açıklamayı beklemekten başka çaremiz bulunmuyor.

Chromecast İçin İddialı Bir Uygulama: AirCast

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler