Sony’den kullanıcılarına müjde

Sony, yepyeni bir yazılım güncellemesini Xperia Z, ZL ve ZR kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Sony’den kullanıcılarına müjde

Yeni sürümde performans artışı, fotoğraf kalitesinde gözle görülür iyileştirmeler %30 pil tasarrufu var.

Sony, kısa bir süre önce Xperia Z için yayınlanmaya başlanan Android 4.2.2 temelli yazılım güncellemesini şimdi ZL ve ZR modellerine de sunmaya başladı. Çok önemli iyileştirmeleri üzerinde taşıyan güncellemenin firmware numarası 10.3.1.A.0.244. (Bölgelere göre son üç rakam değişebilir)
Pil performansını %20 ile %30 arasında artırdığı konuşulan yeni sürüm, kamera kalitesinde de önemli iyileştirmeleri beraberinde getiriyor. Özellikle karanlık alanlarda çekilen fotoğrafların kalitesinde gözle görülür bir artış yaşanmış.
Yeni sürümün temel özellikleri şöyle:
● Daha etkili RAM kullanımı ve 1784MB kullanıcıya ayrılmış boş RAM
● Daha akıcı kullanıcı arabirimi, gecikmelerin büyük ölçüde giderilmesi
● Güncelleme merkezi için yeni arayüz
● 3G şebekelerde sinyal kalitesi artırılmış
● Daha hızlı açılış ve uyku modu
● Kamera kalitesinde iyileştirme, zayıf ışık altında daha iyi performans
● Pil tüketim hatalarının giderilmesi ile %20 – %30 pil performansı artışı (En az 24 saatlik kullanımın ardından daha iyi pil performansı)

Google, Kullanıcılarına Çok Farklı Bir Hizmet Sunuyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Bu telefon büyük hayal kırıklığı. Kötü bir kamerası var,çabuk ısınıyor,suya tutuncada hoparlörden su alıyor sonra telefonda 1,2 saat ses yok Şahsen bende var ondan biliyorum. Almak isteyenlere tavsiyem. ALMAYIN!!!
sen önce bunun özelliklerini oku ondan sonra suya tut sen kafana göre reklamlardaki gibi yaparsan olmaz 30 cm derinliğindeki suya dayanıklı 30 cm geçerse su alır okumadınmı sony garantililer hariç almayacaksın garantiler patates oluyor spottan garantililer sony garantisi dışındadır kendi garantilerindedirler onun için bunlardan alma bu sony nin çakmasıda çıkmış olabilir el altından türkiyeyede sokulmuş olabilir sen sonyle görüştünmü hemen iade alıyorlar yenisini veriyorlar üretim hatası oluyor bazı modellerde ama hepsinde değil birkaç adetinde olabilir
Diğer Haberler