HABER

Sosyal medya şirketlerine ikinci ceza geliyor! Süre doldu

Sosyal medya şirketlerine ikinci ceza geliyor! Süre doldu

Türkiye'de temsilci tayin etmeyen sosyal medya devlerine verilen süre doldu. Şirketlere ikinci cezalar geliyor.

Sosyal medya devleri Facebook, Youtube, Instagram, Twitter, Linkedin, Dailymotion, Periscope gibi şirketlere 2 Kasım'da 10'ar milyon lira ceza kesilmişti.

Verilen ikinci süre ise dün itibariyle doldu. İkinci sürenin de dolmasıyla şirketlere 30'ar milyon lira ceza kesilecek.

BİR SONRAKİ ADIM NE OLACAK?

Temsilci atanmazsa gelecek yaptırımlar ise reklam yasağı ve bant daraltması olacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Bu begenmeyenler neyi begenmiyorsunuz anlamadım. Devlet diyor temsilci aç vergi ver ülkemizden çok para kazanıyorsun. Onlar da yanaşmıyor buna . Bunu neden begenmiyorsun acaba ?
kesin tabi ya soyun soğana çevirin bunları o kadar para kazandıkları yetmıyormuş gibi sanki. bizim bazı eşşeklerde dislike vermiş sanki babasının firması hiç biri milli değil birşey değil bassınlar kardesm cezayı neyınden gocundun bunun ?
Farkında mısın halk olarak tek yayın organımız sosyal medya ve hükumetin amacı bunu elimizden almak. Sence de temsilci istemesinin amacı nedir bay milli
@onur_bozer_1930 hükümetin amacı sosyal medyayı elimizden almak değil karşıt bey. Kontrol altına almak. Ki olması gerekende budur, sosyal medyanın sadece iyi tarafını görenlere hava güllük gülistanlık, sosyal medyanın siyah tarafı ne olucak peki? kesinlikle kontrol altına alınmalı yoksa kimse gidip senin twitter facebook instagram youtubene karısmıcak merak etme
beğenmeyenler pelinsu ve berkecanlar (;
Geri Dön