Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyada fenomeni asistan ilanı verdi! Maaşı dudak uçuklattı... “Tuvaletini bile temizlerim”

  Sosyal medyada yetişkinlere özel olarak oluşturulan bir uygulama üzerinden seksi fotoğraf ve videolarını satan Gracie Hartie kişisel asistan aradığına yönelik bir ilan verdi. 3 dakika içinde geri dönüş alan Hartie, başvuruların birinde yer alan “Tuvaletini bile temizlerim” ifadesini ifşa etti.

  Sosyal medyada yetişkinlere özel olarak içerik üreterek kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gracie Hartie, sosyal medyadan yaptığı açıklamda kişisel bir asistan aradığını dile getirdi. Kariyerinde ona yardımcı olacak bir asistan aradığını söyleyen Gracie, maaşın 3.600 sterlin (yaklaşık 75 bin 151 TL) olduğunu açıklayınca büyük ilgi çekti.

  KRİTERLERİNİ SAYDI

  1

  Kendisiyle birlikte seyahat edebilecek ve sosyal medya paylaşımlarında yardımcı olacak kişisel bir asistan aradığını dile getiren Gracie, fotoğraf ve video konusunda yetkinlik kriterlerini önemle vurguladı. Kısa sürede kendisine onlarca özgeçmiş ve portfolyo ulaştırıldığını ifade eden Gracie, bir başvurudaki “Tuvaletini bile temizlerim” ibaresinin kendisini gülümsettiğini dile getirdi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler