Sosyal medyada gündem olan esrarengiz fotoğraf

Ardahan'ın Damal ilçesine bağlı Ata Mahallesi'nde yaşayan bir vatandaşın ahırında çektiği fotoğraf, sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medyada gündem olan esrarengiz fotoğraf

Edinilen bilgiye göre, Cengiz Morkoç, evinin yanında bulunan ahırda yeni doğmuş buzağısının fotoğrafını çekti. Ahırda çektiği fotoğrafa bakan Morkoç, arka planda beliren görüntüyü fark edince şaşkınlık yaşadı. Fotoğraf karesinde buzağının arkasında gözleri parlayan bir silüet olduğu gören şahıs, tekrar ahıra gidip baksa da fotoğraf karesinde beliren silüeti göremedi.

Fotoğraftaki silüetin ne olduğunu anlayamayan aile üyeleri, komşularını çağırarak ahırı ışıklandırdı.

Sosyal medyada gündem olan esrarengiz fotoğraf

Tartışma oluşturan fotoğraf karesindeki silüet için farklı yorumlar yapılsa da kimse ne olduğunu tam olarak kavrayamadı.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
yalanınızın......
ya bırakın Allahaşkına gece gece buzağı fotografı çekmek neyin kafası ? arkada duran birisi var belliki kırmzıı göz cıkmış. bu kadar büyütecek bişey yok
cin münasebeti en sevdiği yerlerden bir bölümü ahır kısmı
gerçekten hâlâ bu tür saçmalıklara inanıyormusunuz? eğer cin vb.dediiğiniz şeyler olsaydı şu an dünya bambaşka bi hal almıştı. bana bi yerde cin var de hemen geleyim hiç goremedim şu ana kadar ne hikmetse o kadar da peşlerinde gidiyorum :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler