HABER

Sosyal medyadaki paylaşımı akıllara durgunluk verdi! 5 aylık bebeğini "Hastaneye gidiyorum" diyerek komşusuna bırakıp sevgilisiyle kaçtı

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yaşanan bir olay her detayıyla akıllara durgunluk verdi. Bir kadın, 5 aylık bebeğini “Hastaneye gidiyorum” diyerek komşusuna bıraktı ve evi terk etti. Kadının eşi ise bebeğiyle beraber elektriği dahi olmayan evde yaşam mücadelesi verirken eşine beddua ediyor. Öte yandan kadının evi terk ettikten sonra yaptığı paylaşım da şoke etti. Paylaşımından sevgilisiyle kaçtığı anlaşılan kadın fotoğrafa “Sonunda kavuştuk hasret sona erdi” notunu düştü.

Sosyal medyadaki paylaşımı akıllara durgunluk verdi! 5 aylık bebeğini "Hastaneye gidiyorum" diyerek komşusuna bırakıp sevgilisiyle kaçtı

Osmaniye'de yaşanan bir olay adeta vicdanları sızlatırken anne ise yaptıklarıyla 'pes' dedirtti. 7 Mart Mahallesi’nde yaşayan ve küçük sanayi sitesinde bir tamirhanede çalışan İsa Alasırt, 2 yıl önce henüz 18 yaşındayken, kendisi ile aynı yaşta olan Z.A. ile evlenerek dünya evine girdi. Çiftin bu evlilikten şu anda 5 aylık olan bir de erkek çocukları oldu.

ÇOCUĞUNU KOMŞUYA BIRAKIP EVİ TERK ETTİ

2 gün önce çocuğunu komşularına bırakan Z.A. “hastaneye gidiyorum” diyerek evden çıktı ancak bir daha geri dönmedi. Bebeği alan komşuları durumu İsa Alasırt’a bildirdi. Hastaneye giden ve eşinin hastaneye hiç giriş yapmadığını öğrenen genç adam eşinin evi terk ettiğini anladı.

b6819f5f-177d-470e-8e7e-e4e7074934f4

SOSYAL MEDYADA O PAYLAŞIMI YAPTI

Bir gün sonra ise Z.A. sosyal medya hesabına el ele tutuşmuş şekilde bir fotoğraf yükleyerek “Sonunda kavuştuk hasret sona erdi” notunu düştü.

04792c2c-16c4-405c-9a21-f9cee22fccec

"BAŞKASI İLE EL ELE FOTOĞRAF ATTI SOSYAL MEDYA HESABINA"

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğüne giden İsa Alasırt ise eşi hakkında kayıp başvurusunda bulundu. Ev kirasını ödeyemediği için elektriksiz, eşyası dahi olmayan bir evde karanlıkta 5 aylık bebeği ile ortada kalan Alasırt, bebeğin karnını doyuramıyor.

Vücudu yara bere içerisinde olan 5 aylık bebek ise sürekli ağlıyor. Eşine seslenerek “Allah senin belanı versin” diyen İsa Alasırt, “2 yıllık evliydik. Eşim hastaneye gidiyorum diye çocuğumuzu komşuya bırakarak evden çıkmış. Ben ondan sonra eve geldim komşum beni çağırdı. Komşum eşimin hastaneye gidiyorum diyerek evden çıktığını söyledi. Ben de hastaneye gittim. Hastaneye hiç giriş bile yapmamış. Sonra Osmaniye’ye gittiğini öğrendim Osmaniye’ye gittikten sonra başkasına kaçtığını öğrendim. Başkası ile el ele fotoğraf attı sosyal medya hesabına. Ev kirasını ödeyemediğim için elektriğim de kesildi. Çocuğumla birlikte bu şekilde karanlıkta kalıyoruz. Eşime de sesleniyorum. Onun Allah belasını versin başka da bir şey demiyorum kendisine” şeklinde konuştu. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler