Soygun saniye saniye görüntülendi

Soygun saniye saniye görüntülendi

BURSA (İHA) - Bursa'da yaptıkları hırsızlık güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen zanlılar bir lokantada yemek yerken yakalandı. Zanlılardan birisinin gözündeki morluk, polisin şahısları yakalamasında yardımcı oldu.

Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, bir alışveriş merkezine giren 3 kişiden 2'si kasiyeri oyalarken, diğer 1 kişi de çaldığı dizüstü bilgisayar ile gözden kayboldu. İşyeri sahibinin durumu fark etmesi üzerine güvenlik kamerası kayıtları incelendi. Sabıkalı olan şüphelilerden birinin gözündeki morluğu fark eden güven timleri çevrede araştırma başlattı. Hırsızlık olayından yarım saat sonra gözü mor olan R.G.'yi bir lokantanın

önünde gören polis, operasyona start verdi. Lokantada yemek yiyen 3 kafadar, polisin baskınıyla yakayı ele verdi.

Mahkeme kararıyla aranan şüphelilere ait otomobilin içinden çalınan dizüstü bilgisayar ele geçirildi. Polis, dizüstü bilgisayarı işyeri sahibi Mustafa G.'ye (31) teslim etti. Müşteki polisin bu kadar kısa sürede zanlıları yakalamasından dolayı tebrik ettiği polislere teşekkür etti.

Şüphelilerden 20 ayrı hırsızlık suçundan kaydı bulunan M.G. (32) 4 ayrı hırsızlık suçundan kaydı bulunan amcasının oğlu R.G. (25) ve 3 ayrı hırsızlık ve Ateşli Silahlar Kanunu'na Muhalefet suçundan kaydı bulunan C.C.'yi (42), "hırsızlık" suçundan adliyeye sevk edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler