HABER

Soyunma kabinini gizli kamerayla çekmişler!

Soyunma kabinini gizli kamerayla çekmişler!

Denizli'de bir hurdacı, çöpte bulduğu bir CD'de, bir mağazanın soyunma kabininde gizli kamerayla çekilmiş kadınların fotoğrafları bulunduğunu görünce polise başvurdu.

Denizli Emniyet Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri, yüzlerce kadının çıplak fotoğraflarının bulunduğu CD'deki soyunma kabinlerinin Akkonak Mahallesi Fatih Caddesi'nde 38 yaşındaki B.Ö'nün mağazasına ait olduğunu belirledi. Mağazaya baskın düzenleyen polis, evli ve bir çocuk babası B.Ö'yü gözaltına alırken, soyunma kabinlerinden birinde gizli kamera ele geçirildi.

B.Ö'nün mağazasındaki biri dizüstü iki bilgisayara da incelenmek üzere el konuldu. B.Ö. polisteki ifadesinde, bir ay önce mağazadan dizüstü bilgisayarının çalındığını belirterek, müşterileri soyunurken gizli kamerayla görüntülediği suçlamalarını kabul etmedi. Polis, el koyulan bilgisayarlarda herhangi bir görüntü ya da fotoğrafa rastlayamadı. B.Ö, görüntülerdeki kişilerin kimliklerinin tespit edilmesinin ardından, şikáyetçi olunması halinde gözaltına alınmak üzere serbest bırakıldı. Polis, fotoğraflardaki mağdurlara ulaşmaya çalışılıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön