HABER

Söz 26. bölüm 2. fragmanı: Eylem'in ihaneti ve Yavuz'u şok eden manzara!

Söz 26. bölüm 2. fragmanı: Eylem'in ihaneti ve Yavuz'u şok eden manzara!

Söz 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Star TV'de ekrana gelen Özel Kuvvet Timi'nin hikayesini konu alan “Söz” dizisinin son bölümünde şok edici gelişmeler yaşandı. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanında Eylem'in ihaneti sonrasında şimşekler Tim'in üzerine çekiliyor. Tim, yeni bölümde bu hatayı bertaraf etmek için yeni bir operasyona çıkıyor. Fakat çıktıkları bu yolda Yavuz Üsteğmen'in gördüğü bir görüntü rahatsız ediyor. İşte Söz 26. yeni bölüm 2. fragmanı...

Söz 26. bölüm 2. fragmanı izleyiciler ile paylaşıldı. Heyecanla izlenen Söz yeni bölüm fragmanında Tim yeni bir operasyona çıkıyor. Eylem'in Fethi'yi kullanarak ona verdiği kolyeye yerleştirdiği dinleme cihazı ile ekipten aldığı bilgileri teröristlere verdiği ortaya çıktı. Şok etkisi yaratan bu gelişme sonrasında Tim üzerinde büyük bir baskı oluyor. Son operasyonda pusudan kurtulan timin yeni operasyonunda Yavuz Üsteğmen'in gördükleri onu şaşırtıyor. İşte 26. bölüm 2. fragmanı...

SÖZ 26. BÖLÜM 2. FRAGMANI

BAL TUZAĞI NE DEMEKTİR?

İngilizce honey trap olarak bilinen, Türkçe’ye ise bal tuzağı olarak geçen bu yöntem, görüldüğü üzere tarih boyunca başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Çoğunlukla kadın kullanarak istihbarat elde etmek maksatlı kullanılan bal tuzağı, istihbarat dilinde “yatak operasyonu” olarak ifade edilmektedir.

Tarihte bu durum pek çok kez yaşanmış, hatta iş devletlerin yıkılmasına kadar gidebilmiştir. Eski Türk hükümdarlarının, kendilerine Çinli kadınları eş olarak alması, devlet içinde karışıklıklara, entrikalara sebep olmuştur. Beraberinde aşçısından, uşaklarına kadar diğer pek çok Çinli’yi de yanında getiren hükümdar eşleri, böylelikle devlet içinde kendi istihbarat ağını oluşturabilmiş, bunun neticesinde de devletlerin yıkılmasını sağlamışlardır.

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavuz, annesinin ölümü ile ilgili gerçekleri öğreniyor...
Bir tarafta Büyükelçiliği korumaya çalışan Tim diğer tarafta daha büyük bir tehlikenin ortaya çıktığından habersizdir. Büyükelçinin getirdiği kötü haber ülke ve müttefiklerimiz için ciddi bir tehdidin sinyallerini vermektedir.

Karabatak’ın ulaştırdığı istihbarat ile birlikte yola çıkan Tim, beklemediği bir yerde bulur kendini. Operasyonu tamamlamak için içlerinden biri kendini feda etmek zorundadır. Hepsi tereddüt etmeden kendini öne atsa da sadece biri bu zorlu görevi üstlenecektir.

Yavuz, annesinin ölümüyle ilgili öğrendiklerinin ardından büyük bir yıkıma uğrayacaktır. Bu sırla ilgili bir cevap bulmak için Olcay ve Agâh’ın yanına gittiğinde ise büyük bir kriz onu beklemektedir.