SPOR

Spor camiası da Yenikapı'da!

Yenikapı'daki "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne Kenan Sofuoğlu, Yıldırım Demirören ve Fatih Terim gibi spor dünyasının ünlü isimleri de katıldı.

Spor camiası da Yenikapı'da!

Yenikapı'daki "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne katılmak ünlü isimler alana gelmeye başladı.

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Sakarya'nın Akyazı ilçesinden yüzlerce motosikletçi ve Türkiye Motosiklet Federasyonu üyeleri ile birlikte TEM Otoyolu üzerinden İstanbul'a geldi.

Kısa bir açıklama yapan Kenen Sofuoğlu, "Buraya gelen bütün motorcu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biz de Cumhurbaşkanımızın davetine uyarak destek olamaya gidiyoruz" dedi. Motorcular Yenikapı'ya doğru toplu olarak hareket etti.

YILDIRIM DEMİRÖREN VE FATİH TERİM DE YENİKAPI'DA
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim de bulunduğu ünlü isimler alana geldi.

DURSUN ÖZBEK DE GELDİ
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek de Yenikapı'daki "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne gelenler arasında yer aldı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Yenikapı'daki Demokrasi ve Şehitler Mitingi hakkındaki düşüncelerini GSTV'ye aktardı:

"15 Temmuz'da önemli bir badire atlattık. Milletin direnci, demokrasiye inancı, bayrağa bağlılığı hain saldırıyı püskürttü. Direnişin taçlandırıldığı bu günde parti, dil, din, ırk gözetmeksizin Yenikapı'dayız. İlk kez böyle ayrım göstermeksizin meydanlardayız. Bu bayrağa ve vatana bağlılığımızın en güzel göstergesi. Devletini, bayrağını vatanını seven herkes orada. Milletimizin demokrasiye, devlete, bayrağına inancı tam. Tüm dünya böyle bilsin. Ben de bu yüzden oradayım. Gururla kulübümü temsil edeceğim."

Dursun Özbek, 13 Ağustos'ta oynanacak Turkcell Süper Final maçında Beşiktaş ile ortak hareket ederek yaklaşık 2.5 milyon TL gelirin şehit ve gazi yakınlarına bağışlanması ile ilgili soruya, "Spor dostluğu sergilemektir. Sporun bütünleştirici özelliğini göstermek için de Beşiktaş Kulübü ile ortak bir karar aldık. Demokrasi şehitlerinin ailelerine başsağlığı, şehitlerimize ise Allah'tan rahmet diliyorum." dedi.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler