SPOR

CANLI

Euroleague'den Fikret Orman'a hırsızlık yanıtı

Euroleague Marka ve İletişim Direktörü Alex Ferrer, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın "hırsızlık" iddialarına cevap verdi. Alex Ferrer, Fikret Orman'ın bilmediği bir konu hakkında yorum yaptığını söylerken, Euroleague'in kulüplere ait olduğunu ve sadece kulüpler için çalışacağını ifade etti.

Euroleague'den Fikret Orman'a hırsızlık yanıtı

Euroleague Marka ve İletişim Direktörü Alex Ferrer, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın "hırsızlık" iddialarına cevap verdi.

Alex Ferrer Kristjansson, Orman'ın açıklamalarıyla ilgili şunları söyledi:

"Euroleague Basketbol, Fikret Orman'a cevap vermeyecektir çünkü bilmediği bir şey hakkında konuştuğu açıktır. Böyle bir konuyla ilgili kamuya açıklama yapmadan önce ilk önce herkesin bilgi sahibi olması gerekir. Yine de, bahsettiği noktaların bazılarını işaretlemek için, EuroLeague'in ekonomik dağıtım kriterlerinin her katılımcı kulüp için daima çok açık olduğunu belirtmek önemlidir. Temel olarak, sayın Orman'ın sözlerinin aksine, kulüpler şirketin çoğunluk hissedarlarıdır ve bu nedenle hukukun sağladığı tüm bilgileri ayrıntılı olarak alırlar ve gelir dağılımı da dahil olmak üzere her konuda kararlar alırlar. Euroleague Basketbol, kulüplere aittir ve yalnızca kulüpler için çalışır, kararlarını alır ve onlar için gelirleri arttırır"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Sayın Fikret orman..tek kelime kedi uzanamadığı..siz futboldada tüpcüye dua edin..
@yokedici_37 ezikbahce yorumları....
@jnecode biraz yaratıcı olun yaa burda bile hırsızlık yapıyorsunuz eziktaş lar sizigidi
ŞAMPİYONLAR LİGİNDE DE RÜŞVET VE YOLSUZLUK VAR AMA KONUŞSANA ONUNLADA İLGİLİ..FENERİN BASKETTEKİ BAŞARISI KARNINI AĞRITMIŞ BELLİ..KEDİ CİĞER İLŞKİSİ YANİ..ZİRAAT TÜRKİYE KUPASINDAN TAM KADRO ELENİNCEDE TENEKE KUPA DEMİŞTİN SANIRIM..KOMİKSİN VE İYİKİ VARSIN..))
kupayı alana 1 milyon euro ödül veriliyor adam haklı.Futbol ŞL ye ayak bastı parası 10 milyon euro.Reklam gelirleri vs 18 milyon euro.Galibiyete 1 milyon euro fazla veriyor.
Takım
O
Av
P
Geri Dön