SPOR

CANLI

Tarık Çamdal'ın yeni kulübü belli oldu

Galatasaray , Tarık Çamdal'ın yolları ayrıldı... Sarı kırmızılı kulübe maliyeti toplam 11.7 milyon Euro'yu (38.6 milyon TL) bulan genç oyuncu, TFF 1. Lig ekibi Eskişehirspor'a kiralandı.

Tarık Çamdal'ın yeni kulübü belli oldu

Galatasaray'da, teknik direktör Jan Olde Riekerink'in yeni sezonda kadroda düşünmediği oyunculardan Tarık Çamdal'ın yeni kulübü belli oldu.

25 yaşındaki defans oyuncusu, eski kulübü Eskişehirspor'a döndü. Eski adı 2. Lig olan TFF 1. Lig'de mücadele eden kırmızı siyahlı ekibin başkanı Halil Ünal, Tarık Çamdal'ın transferi için Galatasaray ile anlaştıklarını belirterek, "Bu iş bitti. Resmi işlemleri bitirmeye çalışıyoruz" dedi.

[Galatasaray, Nigel de Jong'u transfer etti!](http://spor.mynet.com/galatasaray/100226-galatasaray-nigel-de-jongu-transfer-etti.html)

Galatasaray, Tarık Çamdal'ı 2014 yılında 4 milyon 750 bin Euro bonservis bedeli karşılığında satın alırken, futbolcuya da 5 sezon için toplam 6 milyon 955 bin Euro ödemeyi taahhüt etmişti.

Sarı kırmızılı kulübe toplam maliyeti 11.7 milyon Euro'yu (38.6 milyon TL) bulan Tarık, 1 yıl kiralık olarak Eskişehirspor'da forma giyecek.

[Jason Denayer'e Manchester City engeli](http://spor.mynet.com/galatasaray/100223-jason-denayere-manchester-city-engeli.html)

Tarık Çamdal'ın bu sezon Galatasaray'dan alacağı 1 milyon 391 bin Euro garanti ücretin yarısını Eskişehirspor, yarısını ise sarı kırmızılı kulüp karşılayacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
FETÖSARAY kurban keser artık. Derisi Pennsylvania'ya keh keh keh adi vergi kaçakçıları sizi !!!
@mr.jealous7 Bir zamanlar şike denilince bile yüzünüz kızarmıyordu. Şimdi sana cevap vererek kimse parmaklarını bile yormak istemiyordur. Yüzsüzler topluluğu sizi.
galatada oynayan her genç oyuncu gibi bu da pişman olmuştur
helal dursun başkan
Takım
O
Av
P
Geri Dön