HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Şampiyonlar Ligi (2)
TFF 2. Lig (1)
İskoçya Premier Ligi (1)
Brezilya Serie A (8)
Norveç Eliteserien (2)
Karadağ 2. Ligi (1)
Azerbaycan 2. Ligi (2)
Şili Primera Ligi (1)
Bosna Hersek Kupası (1)
Çekya 2. Ligi (8)
Ermenistan 1. Ligi (1)
Belarus Kupası (2)
Romanya Kupası (1)
Bulgaristan Kupası (1)
Mısır 1. Ligi (3)
Gürcistan 2. Ligi (5)
Makedonya Kupası (2)
Galler 2. Ligi (2)
Karadağ Kupası (2)
Güney Kıbrıs Kupası (2)
Slovakya Kupası (1)
Güney Kore Federasyon Kupası (12)
Rusya Kupası (3)
Japonya Lig Kupası (11)
İngiltere Ulusal Ligi (1)
Finlandiya Kupası (3)
Hazırlık Karşılaşmaları (1)
Ermenistan Premier Ligi (2)
Arjantin Primera B Ligi (1)
Slovenya 1. Ligi (1)
İran Premier Ligi (1)
Estonya 1. Ligi (1)
Güney Afrika PSL (2)
Ekvador Primera (2)
Katar Yıldızlar Ligi (4)
Moldova 1. Ligi (1)
Ukrayna Premier Ligi (2)
Hırvatistan 1. Ligi (1)
Letonya Virsliga (2)
Portekiz Kupası (1)
B.A.E Premier Ligi (2)
Arjantin Profesyonel Lig Kupası (1)
Ekvador B Ligi (4)
Avustralya NPL Queensland (1)
Güney Afrika 1. Ligi (3)
Honduras 1. Ligi (2)
Endonezya Süper Ligi (3)
Bolivya Premier - Apertura (2)
Arjantin Kupası (1)
Hong Kong 1. Ligi (1)
Almanya Regionalliga (2)
AFC Şampiyonlar Ligi (2)
AFC Kupası (1)
Kosta Rika Primera - Clausura (4)
Kolombiya Primera - Apertura (3)
Paraguay 1. Ligi - Apertura (1)
AFC U23 Asya Kupası (2)
Nikaragua Premier Ligi - Clausura (1)
Nijerya Premier Ligi (1)
Şampiyonlar Ligi
22:00
Bayern Münih
-
Arsenal
22:00
Manchester City
-
Real Madrid
TFF 2. Lig
15:00
15'
AcnTURK Sigorta Vanspor FK
0 - 0
Ankaraspor
İskoçya Premier Ligi
22:00
Dundee
-
Rangers FC
Brezilya Serie A
03:00
Cuiaba
ERT
EC Vitoria
MS
03:30
Bahia
2 - 1
Fluminense
01:00
Gremio
-
Athletico Paranaense
01:00
RB Bragantino
-
Vasco da Gama
02:00
Atletico Mineiro
-
Criciuma
02:00
Juventude
-
Corinthians
02:00
Palmeiras
-
Internacional
02:00
Fortaleza
-
Cruzeiro
Norveç Eliteserien
19:00
Brann
-
Ham Kam
19:00
Molde
-
Odds BK
Karadağ 2. Ligi
17:00
Iskra Danilovgrad
-
FK Podgorica
Azerbaycan 2. Ligi
14:00
59'
İrevan FK
1 - 4
Shamakhi
14:30
45'
MOIK Bakü
0 - 0
Energetik Mingechevir
Şili Primera Ligi
22:30
Palestino
-
Huachipato
Bosna Hersek Kupası
19:00
Zrinjski
-
Sloga Doboj
Çekya 2. Ligi
17:30
Prostejov
-
MFK Vyskov
18:00
MFK Chrudim
-
FK Varnsdorf
18:00
Dukla Prag
-
Opava
18:00
Sigma Olomouc B
-
SK Hanacka Kromeriz
18:00
Sparta Prag B
-
FK Pribram
18:00
FC Silon Taborsko
-
Viktoria Zizkov
19:00
Zbrojovka Brno
-
Vysocina Jihlava
19:00
Sellier & Bellot Vlasim
-
SK Lisen
Ermenistan 1. Ligi
15:00
13'
Gandzasar
0 - 0
Syunik
Belarus Kupası
18:00
Isloch
-
Torpedo Zhodino
20:00
Dinamo Minsk
-
Neman Grodno
Romanya Kupası
19:00
Corvinul Hunedoara
-
FC Voluntari
Bulgaristan Kupası
19:00
CSKA Sofya
-
Botev Plovdiv
Mısır 1. Ligi
17:00
El Gouna
-
Smouha
20:00
ENPPI
-
El Daklyeh
20:00
National Bank Egypt
-
El Geish
Gürcistan 2. Ligi
15:00
11'
Sioni Bolnisi
1 - 0
Spaeri
15:00
16'
Kolkheti Khobi
0 - 0
Lokomotiv Tiflis
15:00
14'
FC Rustavi
0 - 0
Gareji Sagarejo
17:00
Dinamo Tiflis II
-
Aragvi Dusheti
19:00
Shturmi
-
WIT Georgia
Makedonya Kupası
16:00
Makedonija GP
-
Voska Sport
16:00
Tikves
-
FC Shkupi
Galler 2. Ligi
20:30
Pontardawe Town
-
Cambrian & Clydach Vale
21:30
Cwmbran Celtic
-
Trefelin
Karadağ Kupası
19:00
Buducnost Podgorica
-
FK Rudar Pljevlja
19:00
FK Decic Tuzi
-
Jezero
Güney Kıbrıs Kupası
19:00
Omonia
-
Aris Limassol
20:00
Apollon Limassol
-
Pafos FC
Slovakya Kupası
19:00
Zeleziarne Podbrezova
-
Spartak Trnava
Güney Kore Federasyon Kupası
13:00
Daegu
0 - 1
Chungbuk Cheongju
13:00
Gangwon
0 - 0
Hwaseong FC
13:00
UZ
Gimcheon Sangmu
2 - 2
Busan I'Park
MS
13:00
Incheon United
0 - 1
Gimhae
13:00
UZ
Anyang
0 - 0
Gimpo Citizen
MS
13:00
Gyeongnam FC
1 - 0
Jeonnam Dragons
13:00
UZ
Jeju United
1 - 2
Cheonan City
MS
13:00
Jinju Citizen
0 - 2
Daejeon Hana Citizen
MS
13:00
Mokpo City FC
1 - 2
Bucheon
MS
13:00
Seongnam FC
1 - 0
Suwon FC
13:30
88'
Ansan Greeners
0 - 1
Suwon Bluewings
13:30
87'
Seoul E-Land FC
0 - 1
FC Seoul
Rusya Kupası
17:00
Ural S.O
-
Rostov
17:00
FK Orenburg
-
Dinamo Moskova
19:30
Zenit
-
Spartak Moskova
Japonya Lig Kupası
MS
12:00
Iwate Grulla Morioka
0 - 1
Cerezo Osaka
12:30
UZ
Vanraure Hachinohe
1 - 2
Kashima Antlers
MS
13:00
Azul Claro Numazu
1 - 3
Hokkaido Consadole Sapporo
MS
13:00
Iwaki SC
0 - 2
Albirex Niigata
MS
13:00
Kagoshima United
0 - 1
Tokyo Verdy
MS
13:00
Giravanz Kitakyushu
1 - 2
Machida Zelvia
MS
13:00
Omiya Ardija
0 - 2
Nagoya Grampus
MS
13:00
V-Varen Nagasaki
1 - 0
Jubilo Iwata
13:00
UZ
Matsumoto Yamaga
1 - 1
Avispa Fukuoka
MS
13:00
Yokohama Sports
0 - 4
FC Tokyo
13:00
UZ
Imabari
1 - 2
Vissel Kobe
İngiltere Ulusal Ligi
21:45
Gateshead
-
Aldershot Town
Finlandiya Kupası
18:30
VG-62
-
FC Jazz
19:00
JS Hercules
-
OLS
19:00
Tampere United
-
Inter Turku II
Hazırlık Karşılaşmaları
IPT
Cento Cuore Harima
-
Ehime FC II
Ermenistan Premier Ligi
16:00
Ararat
-
Pyunik
18:00
FC Ararat Armenia
-
FC Urartu
Arjantin Primera B Ligi
22:00
Almirante Brown
-
Estudiantes de Rio Cuarto
Slovenya 1. Ligi
19:30
Olimpija Ljubljana
-
Maribor
İran Premier Ligi
16:00
Sepahan
-
Zob Ahan
Estonya 1. Ligi
19:00
Flora Tallinn
-
Paide Linnameeskond
Güney Afrika PSL
20:30
SuperSport United
-
Polokwane City
20:30
Sekhukhune United
-
Stellenbosch
Ekvador Primera
00:30
Cumbaya FC
-
Libertad
03:00
Tecnico Universitario
-
Deportivo Cuenca
Katar Yıldızlar Ligi
18:30
Umm Salal
-
Al Arabi
18:30
Muaither SC
-
Al Duhail SC
20:30
Al Ahli
-
Al Sadd
20:30
Katar SC
-
Al Rayyan
Moldova 1. Ligi
16:00
Sparta Selemet
-
Univer Oguzsport
Ukrayna Premier Ligi
15:30
Minai
-
Dinamo Kiev
18:00
Olexandria
-
Obolon-Brovar Kiev
Hırvatistan 1. Ligi
18:00
Dinamo Zagreb
-
Varazdin
Letonya Virsliga
17:30
Auda
-
BFC Daugavpils
19:30
Rigas FS
-
FS Metta LU
Portekiz Kupası
22:15
Porto
-
Vitoria Guimaraes
B.A.E Premier Ligi
17:00
Bani Yas
-
Al-Sharjah
19:30
Al-Nasr
-
Shabab Al Ahli
Arjantin Profesyonel Lig Kupası
01:30
Rosario Central
-
Deportivo Riestra
Ekvador B Ligi
MS
03:00
Guayaquil City FC
1 - 1
Manta
22:00
San Antonio
-
Nueve de Octubre
23:00
Chacaritas
-
Independiente Juniors
23:00
Gualaceo
-
Leones del Norte
Avustralya NPL Queensland
13:30
82'
Gold Coast United
2 - 2
Rochedale Rovers
Güney Afrika 1. Ligi
16:00
Venda FC
-
Casric Stars
16:00
Orbit College
-
Pretoria Callies
16:00
Upington City
-
Platinum City Rovers
Honduras 1. Ligi
00:00
CD Marathon
-
CD Olimpia
02:00
CD Real Sociedad
-
CD Vida
Endonezya Süper Ligi
MS
11:00
Borneo FC
0 - 4
Madura United
15:00
16'
RANS Nusantara
0 - 1
Barito Putera
15:00
16'
Persija Jakarta
0 - 0
Persis Solo
Bolivya Premier - Apertura
22:00
Universitario de Vinto
-
Nacional Potosi
03:00
The Strongest
-
GV San Jose
Arjantin Kupası
21:00
Tigre
ERT
Chacarita Juniors
Hong Kong 1. Ligi
15:00
15'
BC Rangers
0 - 0
Lee Man FC
Almanya Regionalliga
20:00
TSV Steinbach
-
Hoffenheim II
20:15
Eimsbütteler TV
-
Kilia Kiel
AFC Şampiyonlar Ligi
MS
13:00
Ulsan Hyundai
1 - 0
Yokohama Marinos
19:00
Al-Ain
ERT
Al Hilal
AFC Kupası
15:00
14'
Abdish-Ata
0 - 0
Central Coast Mariners
Kosta Rika Primera - Clausura
MS
05:00
Deportivo Saprissa
2 - 2
Municipal Liberia
00:00
AD Guanacasteca
-
AD San Carlos
00:00
Puntarenas FC
-
Municipal Perez Zeledon
03:00
Sporting San Jose
-
Santos de Guapiles
Kolombiya Primera - Apertura
MS
04:00
Once Caldas
0 - 1
Independiente Santa Fe
00:00
Aguilas Doradas
-
Alianza FC
02:00
Millonarios
-
Junior
Paraguay 1. Ligi - Apertura
02:00
Nacional
-
Libertad
AFC U23 Asya Kupası
16:00
Özbekistan U23
-
Malezya U23
18:30
Vietnam U23
-
Kuveyt U23
Nikaragua Premier Ligi - Clausura
00:00
Indigenas de Matagalpa
-
Deportivo Ocotal
Nijerya Premier Ligi
17:00
Doma United
-
Remo Stars
CANLI SKORLAR