HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Şampiyonlar Ligi (2)
İngiltere Şampiyonluk Ligi (1)
Portekiz Süper Ligi (1)
Brezilya Serie A (1)
Meksika 2. Ligi (2)
Norveç Eliteserien (1)
Kuzey İrlanda 2. Ligi (2)
Gürcistan 1. Ligi (3)
Bulgaristan 2. Ligi (1)
Şili Primera Ligi (1)
Cezayir Ulusal Ligi (3)
Bosna Hersek Kupası (1)
Ermenistan 1. Ligi (2)
Galler 2. Ligi (4)
Slovakya Kupası (1)
Rusya Kupası (1)
İngiltere Ulusal Ligi (4)
İskoçya 1. Ligi (1)
Finlandiya Kupası (16)
İrlanda 1. Ligi (1)
Hazırlık Karşılaşmaları (1)
İngiltere 1. Ligi (7)
İngiltere 2. Ligi (5)
İsveç Superettan Ligi (1)
Avustralya 1. Ligi (1)
Estonya 1. Ligi (1)
Ekvador Primera (1)
Katar Yıldızlar Ligi (2)
Moldova 1. Ligi (2)
Letonya Virsliga (1)
Kuzey İrlanda Premier Ligi (6)
B.A.E Premier Ligi (2)
NON Lig Premier (15)
Arjantin Profesyonel Lig Kupası (4)
Ekvador B Ligi (2)
Kosta Rika 2. Ligi - Clausura (1)
Güney Afrika 1. Ligi (5)
Endonezya Süper Ligi (3)
Bahreyn Premier Ligi (3)
Almanya Regionalliga (1)
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi (5)
AFC Şampiyonlar Ligi (1)
AFC Kupası (1)
Kolombiya Primera - Apertura (2)
Uruguay Primera - Apertura (2)
Cezayir Ulusal Kupası (1)
AFC U23 Asya Kupası (4)
Peru Primera - Apertura (1)
Nijerya Premier Ligi (9)
Şampiyonlar Ligi
22:00
90+3'
Borussia Dortmund
4 - 2
Atletico Madrid
22:00
86'
Barcelona
1 - 3
Paris St Germain
İngiltere Şampiyonluk Ligi
22:00
89'
Southampton
3 - 0
Preston North End
Portekiz Süper Ligi
22:15
76'
Famalicao
0 - 1
Sporting Lizbon
Brezilya Serie A
03:00
Cuiaba
ERT
EC Vitoria
Meksika 2. Ligi
02:00
CA La Paz
-
Mineros de Zacatecas
02:00
Alebrijes De Oaxaca
-
Cimarrones
Norveç Eliteserien
MS
20:00
KFUM
1 - 3
Stromsgodset
Kuzey İrlanda 2. Ligi
MS
21:45
Dergview
0 - 2
H&W Welders
MS
21:45
Ards
1 - 2
Ballyclare Comrades
Gürcistan 1. Ligi
MS
18:00
FC Gagra
0 - 2
Dinamo Tiflis
MS
19:00
Kolkheti-1913 Poti
1 - 3
Dila Gori
MS
20:00
Dinamo Batumi
3 - 1
Samtredia
Bulgaristan 2. Ligi
MS
17:00
CSKA 1948 Sofya II
1 - 1
Spartak Pleven
Şili Primera Ligi
MS
03:30
Colo Colo
0 - 2
Cobreloa
2
Cezayir Ulusal Ligi
18:00
USM Alger
ERT
ES Ben Aknoun
MS
20:00
CR Belouizdad
1 - 1
Paradou AC
MS
20:00
JS Kabylie
3 - 1
MC Oran
Bosna Hersek Kupası
MS
19:00
Borac
2 - 1
Siroki Brijeg
Ermenistan 1. Ligi
MS
15:00
Mika Yerevan
0 - 1
Nikarm
MS
15:00
BKMA II
4 - 0
Shirak II
Galler 2. Ligi
MS
20:30
Mold Alexandra
0 - 4
Flint Town United
MS
21:30
Buckley Town
0 - 1
Guilsfield
MS
21:30
Caerau (Ely)
5 - 3
Abertillery Bluebirds
22:00
90+1'
Holywell Town
1 - 0
Llanidloes Town
Slovakya Kupası
MS
16:30
Ruzomberok
0 - 1
Lipany
Rusya Kupası
MS
19:30
CSKA Moskova
2 - 0
Baltika
İngiltere Ulusal Ligi
MS
21:45
Rochdale
0 - 0
Boreham Wood
MS
21:45
Wealdstone
0 - 1
Eastleigh
MS
21:45
FC Halifax Town
0 - 0
Ebbsfleet United
MS
21:45
Oxford City
1 - 3
Bromley
İskoçya 1. Ligi
MS
21:45
FC Edinburgh
1 - 0
Montrose
Finlandiya Kupası
MS
18:00
Sporting Kristina
1 - 5
Vasa IFK
MS
18:00
Jippo Joensuu
0 - 2
Haka
MS
18:00
FC Kiffen
0 - 1
PPJ
MS
18:00
Tampere United II
0 - 11
Ekenas IF
MS
18:30
MyPa Myllykoski
1 - 2
Vaajakoski
MS
18:30
JBK
5 - 4
Rovaniemi
MS
19:00
OTP
0 - 3
Jaro
MS
19:00
Reipas
1 - 0
JJK Jyvaskyla
19:00
FC Kirkkonummi
ERT
PK Keski-Uusimaa
MS
19:15
TPS O35
2 - 3
Ilves II
MS
19:30
KaaPo
0 - 4
TPS Turku
MS
20:00
MPS/Atletico Malmi
0 - 2
PK 35
MS
20:00
Esbo
4 - 2
FC Futura
MS
20:00
SexyPöxyt
0 - 2
VJS
MS
20:00
Espa
0 - 1
Honka
MS
20:15
VJS 2
1 - 8
Gnistan
İrlanda 1. Ligi
MS
21:45
Wexford
2 - 2
Longford Town
Hazırlık Karşılaşmaları
MS
21:00
Crystal Palace U21
4 - 2
Everton U21
İngiltere 1. Ligi
MS
21:45
Bristol Rovers
1 - 0
Cambridge United
MS
21:45
Port Vale
1 - 2
Wycombe Wanderers
21:45
90+8'
Burton Albion
1 - 2
Cheltenham Town
MS
21:45
Bolton Wanderers
2 - 2
Shrewsbury Town
MS
21:45
Oxford United
0 - 1
Lincoln City
MS
21:45
Portsmouth
3 - 2
Barnsley
MS
21:45
Peterborough United
4 - 1
Fleetwood Town
İngiltere 2. Ligi
MS
21:45
Notts County
2 - 5
Stockport County
MS
21:45
Colchester United
2 - 0
Grimsby Town
MS
21:45
Crawley Town
1 - 1
Barrow
MS
21:45
Walsall
2 - 1
Swindon Town
MS
21:45
Mansfield Town
2 - 1
Accrington Stanley
İsveç Superettan Ligi
MS
20:00
Östers IF
2 - 0
Örebro
Avustralya 1. Ligi
MS
12:00
Western United FC
3 - 3
Adelaide United
Estonya 1. Ligi
MS
19:00
JK Tallinna Kalev
1 - 2
Tallinna FCI Levadia
Ekvador Primera
MS
03:00
LDU Quito
2 - 1
Delfin
Katar Yıldızlar Ligi
MS
18:30
Al-Shamal
0 - 0
Al-Wakrah
MS
20:30
Al Markhiya
3 - 2
Al Gharrafa
Moldova 1. Ligi
MS
16:00
Saxan Gagauz Yeri
1 - 0
Speranta Drochia
MS
16:00
Victoria Bardar
1 - 0
Floresti
Letonya Virsliga
MS
17:30
Tukums 2000
2 - 1
Riga FC
Kuzey İrlanda Premier Ligi
MS
21:45
Linfield
2 - 2
Coleraine
MS
21:45
Crusaders
2 - 1
Cliftonville
MS
21:45
Glentoran
1 - 2
Larne
MS
21:45
Dungannon Swifts
2 - 0
Loughgall
MS
21:45
Ballymena United
1 - 0
Glenavon
MS
21:45
Newry City AFC
1 - 3
Carrick Rangers
B.A.E Premier Ligi
17:00
Ajman
ERT
Al Bataeh
17:00
Al Jazira
ERT
Khorfakkan FC
NON Lig Premier
MS
21:45
Matlock Town
0 - 4
Gainsborough Trinity
21:45
90+2'
Poole Town
2 - 2
Plymouth Parkway
MS
21:45
Tiverton Town
0 - 2
Dorchester Town
MS
21:45
Whitehawk
3 - 0
Kingstonian
MS
21:45
Folkestone Invicta
1 - 1
Concord Rangers
MS
21:45
Potters Bar Town
2 - 1
Haringey Borough
MS
21:45
Atherton Collieries
0 - 1
Macclesfield FC
MS
21:45
Sholing
2 - 2
Hendon
MS
21:45
Bamber Bridge
1 - 4
Ilkeston Town
MS
21:45
Coalville Town
0 - 0
Stourbridge
MS
21:45
Kettering Town
1 - 2
Stamford
MS
21:45
Whitby Town
3 - 1
Morpeth Town
MS
21:45
Winchester City
2 - 0
Merthyr Town
MS
21:45
Lewes
2 - 1
Horsham
MS
21:45
Canvey Island
4 - 1
Hornchurch
Arjantin Profesyonel Lig Kupası
01:30
Boca Juniors
-
Godoy Cruz
01:30
Lanus
-
Estudiantes
01:30
Belgrano
-
Racing Club
01:30
Defensa y Justicia
-
Newells Old Boys
Ekvador B Ligi
00:30
Cuniburo
-
Vargas Torres
03:00
Guayaquil City FC
-
Manta
Kosta Rika 2. Ligi - Clausura
MS
04:00
Municipal Santa Ana
2 - 1
Quepos Cambute
Güney Afrika 1. Ligi
MS
16:00
Magesi FC
2 - 2
Hungry Lions
MS
16:00
Milford
1 - 1
Marumo Gallants FC
MS
16:00
MM Platinum
0 - 0
Baroka FC
MS
16:00
JDR Stars
2 - 1
Black Leopards
MS
20:30
Maritzburg United
2 - 0
Univ. of Pretoria
Endonezya Süper Ligi
MS
11:00
Persebaya Surabaya
0 - 3
Dewa United
MS
15:00
Bhayangkara
7 - 0
Persik Kediri
MS
15:00
PSM Makassar
3 - 1
PSIS Semarang
Bahreyn Premier Ligi
19:00
Al Najma
ERT
Sitra
19:00
Manama
ERT
Al Khalidiyah
19:00
Busaiteen
ERT
Al-Ahli Manama
Almanya Regionalliga
MS
20:00
Greuther Fürth II
3 - 1
Würzburger Kickers
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi
MS
21:45
Truro City
1 - 0
Dover Athletic
MS
21:45
Banbury United
0 - 1
Boston United
MS
21:45
Weston Super Mare
1 - 1
Eastbourne Borough
MS
21:45
St.Albans City
1 - 0
Hampton & Richmond
21:45
90+11'
Taunton Town
1 - 2
Torquay United
AFC Şampiyonlar Ligi
19:00
Al-Ain
ERT
Al Hilal
AFC Kupası
MS
19:00
Al-Ahed
1 - 0
Al Nahda
Kolombiya Primera - Apertura
00:00
Envigado
-
Deportes Tolima
02:00
Jaguares de Cordoba
-
Deportivo Cali
Uruguay Primera - Apertura
00:00
Montevideo Wanderers
-
Liverpool Montevideo
02:30
Miramar Misiones
-
Club Nacional
Cezayir Ulusal Kupası
22:30
59'
USM Alger
1 - 1
US Biskra
AFC U23 Asya Kupası
MS
16:00
Japonya U23
1 - 0
Çin U23
MS
18:30
Güney Kore U23
1 - 0
B.A.E. U23
MS
18:30
Irak U23
0 - 2
Tayland U23
MS
21:00
Suudi Arabistan U23
4 - 2
Tacikistan U23
Peru Primera - Apertura
MS
03:30
Deportivo Garcilaso
2 - 3
Sporting Cristal
Nijerya Premier Ligi
MS
18:00
Enugu Rangers
3 - 2
Abia Warriors
MS
18:00
Bendel Insurance
2 - 1
Kano Pillars
MS
18:00
Gombe United
1 - 2
Kwara United
MS
18:00
Akwa United
4 - 1
Niger Tornadoes
MS
18:00
Sporting Lagos
1 - 0
Sunshine Stars
MS
18:00
Rivers United
3 - 1
Plateau United
MS
18:00
Bayelsa United
1 - 1
Katsina United
MS
18:00
Enyimba
1 - 0
Heartland
MS
19:30
Shooting Stars
2 - 0
Lobi Stars
CANLI SKORLAR