HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Şampiyonlar Ligi (2)
İngiltere Şampiyonluk Ligi (1)
Portekiz Süper Ligi (1)
Brezilya Serie A (1)
Meksika 2. Ligi (2)
Norveç Eliteserien (1)
Kuzey İrlanda 2. Ligi (2)
Gürcistan 1. Ligi (3)
Bulgaristan 2. Ligi (1)
Şili Primera Ligi (1)
Cezayir Ulusal Ligi (3)
Bosna Hersek Kupası (1)
Ermenistan 1. Ligi (2)
Galler 2. Ligi (4)
Slovakya Kupası (1)
Rusya Kupası (1)
İngiltere Ulusal Ligi (4)
İskoçya 1. Ligi (1)
Finlandiya Kupası (16)
İrlanda 1. Ligi (1)
İngiltere 1. Ligi (7)
İngiltere 2. Ligi (5)
İsveç Superettan Ligi (1)
Avustralya 1. Ligi (1)
Estonya 1. Ligi (1)
Ekvador Primera (1)
Katar Yıldızlar Ligi (2)
Moldova 1. Ligi (2)
Letonya Virsliga (1)
Kuzey İrlanda Premier Ligi (6)
B.A.E Premier Ligi (2)
NON Lig Premier (15)
Arjantin Profesyonel Lig Kupası (4)
Ekvador B Ligi (2)
Kosta Rika 2. Ligi - Clausura (1)
Güney Afrika 1. Ligi (5)
Endonezya Süper Ligi (3)
Bahreyn Premier Ligi (3)
Almanya Regionalliga (1)
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi (5)
AFC Şampiyonlar Ligi (1)
AFC Kupası (1)
Kolombiya Primera - Apertura (2)
Uruguay Primera - Apertura (2)
Umman Profesyonel Ligi (1)
Cezayir Ulusal Kupası (1)
AFC U23 Asya Kupası (4)
Peru Primera - Apertura (1)
Nijerya Premier Ligi (9)
Şampiyonlar Ligi
22:00
Borussia Dortmund
-
Atletico Madrid
22:00
Barcelona
-
Paris St Germain
İngiltere Şampiyonluk Ligi
22:00
Southampton
-
Preston North End
Portekiz Süper Ligi
22:15
Famalicao
-
Sporting Lizbon
Brezilya Serie A
03:00
Cuiaba
ERT
EC Vitoria
Meksika 2. Ligi
02:00
CA La Paz
-
Mineros de Zacatecas
02:00
Alebrijes De Oaxaca
-
Cimarrones
Norveç Eliteserien
20:00
KFUM
-
Stromsgodset
Kuzey İrlanda 2. Ligi
21:45
Dergview
-
H&W Welders
21:45
Ards
-
Ballyclare Comrades
Gürcistan 1. Ligi
18:00
FC Gagra
-
Dinamo Tiflis
19:00
Kolkheti-1913 Poti
-
Dila Gori
20:00
Dinamo Batumi
-
Samtredia
Bulgaristan 2. Ligi
17:00
CSKA 1948 Sofya II
-
Spartak Pleven
Şili Primera Ligi
MS
03:30
Colo Colo
0 - 2
Cobreloa
2
Cezayir Ulusal Ligi
18:00
USM Alger
ERT
ES Ben Aknoun
20:00
CR Belouizdad
-
Paradou AC
20:00
JS Kabylie
-
MC Oran
Bosna Hersek Kupası
19:00
Borac
-
Siroki Brijeg
Ermenistan 1. Ligi
15:00
Mika Yerevan
-
Nikarm
15:00
BKMA II
-
Shirak II
Galler 2. Ligi
20:30
Mold Alexandra
ERT
Flint Town United
21:30
Buckley Town
-
Guilsfield
21:30
Abertillery Bluebirds
ERT
Caerau (Ely)
22:00
Holywell Town
-
Llanidloes Town
Slovakya Kupası
16:30
Ruzomberok
-
Lipany
Rusya Kupası
19:30
CSKA Moskova
-
Baltika
İngiltere Ulusal Ligi
21:45
Rochdale
-
Boreham Wood
21:45
Wealdstone
-
Eastleigh
21:45
FC Halifax Town
-
Ebbsfleet United
21:45
Oxford City
-
Bromley
İskoçya 1. Ligi
21:45
FC Edinburgh
-
Montrose
Finlandiya Kupası
18:00
Sporting Kristina
-
Vasa IFK
18:00
Jippo Joensuu
-
Haka
18:00
FC Kiffen
-
PPJ
18:00
Tampere United II
-
Ekenas IF
18:30
MyPa Myllykoski
-
Vaajakoski
18:30
JBK
-
Rovaniemi
19:00
OTP
-
Jaro
19:00
Reipas
-
JJK Jyvaskyla
19:00
FC Kirkkonummi
-
PK Keski-Uusimaa
19:15
TPS O35
-
Ilves II
19:30
KaaPo
-
TPS Turku
20:00
MPS/Atletico Malmi
-
PK 35
20:00
Esbo
-
FC Futura
20:00
SexyPöxyt
-
VJS
20:00
Espa
-
Honka
20:15
VJS 2
-
Gnistan
İrlanda 1. Ligi
21:45
Wexford
-
Longford Town
İngiltere 1. Ligi
21:45
Bristol Rovers
-
Cambridge United
21:45
Port Vale
-
Wycombe Wanderers
21:45
Burton Albion
-
Cheltenham Town
21:45
Bolton Wanderers
-
Shrewsbury Town
21:45
Oxford United
-
Lincoln City
21:45
Portsmouth
-
Barnsley
21:45
Peterborough United
-
Fleetwood Town
İngiltere 2. Ligi
21:45
Notts County
-
Stockport County
21:45
Colchester United
-
Grimsby Town
21:45
Crawley Town
-
Barrow
21:45
Walsall
-
Swindon Town
21:45
Mansfield Town
-
Accrington Stanley
İsveç Superettan Ligi
20:00
Östers IF
-
Örebro
Avustralya 1. Ligi
12:00
Western United FC
-
Adelaide United
Estonya 1. Ligi
19:00
JK Tallinna Kalev
-
Tallinna FCI Levadia
Ekvador Primera
MS
03:00
LDU Quito
2 - 1
Delfin
Katar Yıldızlar Ligi
18:30
Al-Shamal
-
Al-Wakrah
20:30
Al Markhiya
-
Al Gharrafa
Moldova 1. Ligi
16:00
Saxan Gagauz Yeri
-
Speranta Drochia
16:00
Victoria Bardar
-
Floresti
Letonya Virsliga
17:30
Tukums 2000
-
Riga FC
Kuzey İrlanda Premier Ligi
21:45
Linfield
-
Coleraine
21:45
Crusaders
-
Cliftonville
21:45
Glentoran
-
Larne
21:45
Dungannon Swifts
-
Loughgall
21:45
Ballymena United
-
Glenavon
21:45
Newry City AFC
-
Carrick Rangers
B.A.E Premier Ligi
17:00
Ajman
-
Al Bataeh
17:00
Al Jazira
-
Khorfakkan FC
NON Lig Premier
20:45
Coalville Town
-
Stourbridge
21:45
Matlock Town
-
Gainsborough Trinity
21:45
Poole Town
-
Plymouth Parkway
21:45
Tiverton Town
-
Dorchester Town
21:45
Whitehawk
-
Kingstonian
21:45
Folkestone Invicta
-
Concord Rangers
21:45
Potters Bar Town
-
Haringey Borough
21:45
Atherton Collieries
-
Macclesfield FC
21:45
Sholing
-
Hendon
21:45
Bamber Bridge
-
Ilkeston Town
21:45
Kettering Town
-
Stamford
21:45
Whitby Town
-
Morpeth Town
21:45
Winchester City
-
Merthyr Town
21:45
Lewes
-
Horsham
21:45
Canvey Island
-
Hornchurch
Arjantin Profesyonel Lig Kupası
01:30
Boca Juniors
-
Godoy Cruz
01:30
Lanus
-
Estudiantes
01:30
Belgrano
-
Racing Club
01:30
Defensa y Justicia
-
Newells Old Boys
Ekvador B Ligi
00:30
Cuniburo
-
Vargas Torres
03:00
Guayaquil City FC
-
Manta
Kosta Rika 2. Ligi - Clausura
MS
04:00
Municipal Santa Ana
2 - 1
Quepos Cambute
Güney Afrika 1. Ligi
16:00
Magesi FC
-
Hungry Lions
16:00
Milford
-
Marumo Gallants FC
16:00
MM Platinum
-
Baroka FC
16:00
JDR Stars
-
Black Leopards
20:30
Maritzburg United
-
Univ. of Pretoria
Endonezya Süper Ligi
11:00
10'
Persebaya Surabaya
0 - 0
Dewa United
15:00
Bhayangkara
-
Persik Kediri
15:00
PSM Makassar
-
PSIS Semarang
Bahreyn Premier Ligi
19:00
Al Najma
-
Sitra
19:00
Manama
-
Al Khalidiyah
19:00
Busaiteen
-
Al-Ahli Manama
Almanya Regionalliga
20:00
Greuther Fürth II
-
Würzburger Kickers
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi
21:45
Truro City
-
Dover Athletic
21:45
Banbury United
-
Boston United
21:45
Weston Super Mare
-
Eastbourne Borough
21:45
St.Albans City
-
Hampton & Richmond
21:45
Taunton Town
-
Torquay United
AFC Şampiyonlar Ligi
19:00
Al-Ain
-
Al Hilal
AFC Kupası
19:00
Al-Ahed
-
Al Nahda
Kolombiya Primera - Apertura
00:00
Envigado
-
Deportes Tolima
02:00
Jaguares de Cordoba
-
Deportivo Cali
Uruguay Primera - Apertura
00:00
Montevideo Wanderers
-
Liverpool Montevideo
02:30
Miramar Misiones
ERT
Club Nacional
Umman Profesyonel Ligi
16:45
Al Shabab
-
Dhofar
Cezayir Ulusal Kupası
22:30
USM Alger
-
US Biskra
AFC U23 Asya Kupası
16:00
Japonya U23
-
Çin U23
18:30
Güney Kore U23
-
B.A.E. U23
18:30
Irak U23
-
Tayland U23
21:00
Suudi Arabistan U23
-
Tacikistan U23
Peru Primera - Apertura
MS
03:30
Deportivo Garcilaso
2 - 3
Sporting Cristal
Nijerya Premier Ligi
18:00
Enugu Rangers
-
Abia Warriors
18:00
Bendel Insurance
-
Kano Pillars
18:00
Gombe United
-
Kwara United
18:00
Akwa United
-
Niger Tornadoes
18:00
Sporting Lagos
-
Sunshine Stars
18:00
Rivers United
-
Plateau United
18:00
Bayelsa United
-
Katsina United
18:00
Enyimba
-
Heartland
19:30
Shooting Stars
-
Lobi Stars
CANLI SKORLAR