HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Güney Amerika Kupası (3)
Ziraat Türkiye Kupası (1)
İngiltere Premier Ligi (1)
İngiltere Şampiyonluk Ligi (1)
Belçika 1. Ligi (3)
Avusturya Bundesliga Ligi (3)
Libertadores Kupası (4)
Fransa Ligue 2 (10)
Kuzey İrlanda 2. Ligi (1)
Guatemala Ulusal Ligi (1)
Polonya 1. Ligi (3)
Ermenistan 1. Ligi (1)
Mısır 1. Ligi (3)
Galler 2. Ligi (1)
İsviçre Challenge Ligi (3)
İzlanda Kupası (1)
Finlandiya Kupası (1)
İngiltere 1. Ligi (2)
İngiltere 2. Ligi (2)
İsveç Superettan Ligi (1)
Brezilya Serie B (2)
İtalya Kupası (1)
Litvanya A Lyga (1)
Ermenistan Premier Ligi (2)
Arjantin Primera B Ligi (2)
Güney Afrika PSL (1)
Bosna Hersek 1. Ligi (3)
Romanya Liga 1 (2)
Letonya Virsliga (2)
Güney Kıbrıs 1. Ligi (2)
NON Lig Premier (6)
Ekvador B Ligi (2)
Avustralya NPL Queensland (1)
Macaristan Kupası (1)
Bahreyn Premier Ligi (3)
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi (2)
AFC Şampiyonlar Ligi (1)
AFC Kupası (1)
Kosta Rika Primera - Clausura (1)
Kolombiya Primera - Apertura (1)
Umman Profesyonel Ligi (2)
Şili Primera B Ligi (2)
Cezayir Ulusal Kupası (1)
AFC U23 Asya Kupası (2)
Hindistan Süper Ligi (1)
Peru Primera - Apertura (1)
Güney Amerika Kupası
01:00
Unión La Calera
-
Cruzeiro
03:00
Sportivo Trinidense
-
Nacional Potosi
03:00
Deportivo Garcilaso
-
Cuiaba
Ziraat Türkiye Kupası
MS
20:30
MKE Ankaragücü
0 - 0
Beşiktaş
İngiltere Premier Ligi
Puan Durumu
22:00
90+4'
Arsenal
5 - 0
Chelsea
İngiltere Şampiyonluk Ligi
22:00
90+2'
Leicester City
5 - 0
Southampton
Belçika 1. Ligi
MS
21:30
Sint Truiden
0 - 2
KAA Gent
MS
21:30
Westerlo
1 - 1
Oud Heverlee Leuven
MS
21:30
Standard Liege
0 - 0
KV Mechelen
Avusturya Bundesliga Ligi
MS
19:30
Austria Lustenau
1 - 2
Wolfsberger AC
MS
19:30
WSG Tirol
1 - 0
Austria Wien
MS
21:30
BW Linz
2 - 1
Altach
Libertadores Kupası
01:00
Caracas
-
Rosario Central
01:00
Estudiantes
-
Gremio
03:00
Liverpool Montevideo
-
San Lorenzo
03:00
Atletico Mineiro
-
Penarol
Fransa Ligue 2
MS
21:45
Auxerre
4 - 0
Laval
MS
21:45
Guingamp
1 - 2
Angers
MS
21:45
Troyes
2 - 2
Pau FC
MS
21:45
Valenciennes
1 - 0
AC Ajaccio
MS
21:45
Bordeaux
2 - 0
USL Dunkerque
MS
21:45
Grenoble
0 - 2
Saint Etienne
MS
21:45
Rodez AF
1 - 0
Paris FC
MS
21:45
Bastia
2 - 0
US Concarneau
MS
21:45
Caen
2 - 1
Annecy
MS
21:45
US Quevilly
3 - 3
Amiens SC
Kuzey İrlanda 2. Ligi
MS
20:45
Knockbreda FC
2 - 1
H&W Welders
Guatemala Ulusal Ligi
00:00
Deportivo Achuapa
-
Deportivo Mixco
Polonya 1. Ligi
MS
19:00
Zaglebie Sosnowiec
0 - 1
Stal Rzeszow
MS
19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala
0 - 2
GKS Tychy
MS
21:30
Resovia Rzeszow
1 - 1
Wisla Krakow
Ermenistan 1. Ligi
MS
15:00
Alashkert II
1 - 2
Gandzasar
Mısır 1. Ligi
MS
17:00
Smouha
4 - 0
Baladiyyat Al-Mehalla
MS
20:00
Pharco FC
1 - 2
Al Masry
20:00
Al Ahli
ERT
Ceramica Cleopatra
Galler 2. Ligi
MS
21:30
Denbigh Town
2 - 2
Bangor 1876
İsviçre Challenge Ligi
MS
20:30
Neuchatel Xamax
2 - 2
Wil
MS
20:30
Bellinzona
1 - 1
Schaffhausen
MS
21:15
FC Baden 1897
0 - 1
Aarau
İzlanda Kupası
22:15
79'
Fjolnir
3 - 1
Selfoss
Finlandiya Kupası
MS
19:00
Kyparamaki Rangers
0 - 3
Pepo
İngiltere 1. Ligi
MS
21:45
Cambridge United
1 - 1
Wycombe Wanderers
MS
21:45
Cheltenham Town
2 - 0
Peterborough United
İngiltere 2. Ligi
MS
21:45
Barrow
1 - 2
Bradford City
MS
21:45
Colchester United
1 - 4
Doncaster Rovers
İsveç Superettan Ligi
MS
20:00
Degerfors
2 - 1
Helsingborg
Brezilya Serie B
MS
03:00
Vila Nova
2 - 0
Guarani
03:00
Brusque
-
Mirassol
İtalya Kupası
22:00
90+1'
Lazio
2 - 1
Juventus
Litvanya A Lyga
MS
19:00
Siauliai
0 - 1
Suduva
Ermenistan Premier Ligi
MS
16:00
BKMA
0 - 0
Shirak
MS
18:00
FC Urartu
0 - 1
FC Noah
Arjantin Primera B Ligi
MS
03:00
Quilmes
2 - 2
Patronato
01:00
Ferro Carril Oeste
-
Alvarado
Güney Afrika PSL
MS
20:30
Mamelodi Sundowns
2 - 1
Sekhukhune United
Bosna Hersek 1. Ligi
MS
17:00
Igman Konjic
0 - 0
Gosk Gabela
MS
19:00
Velez
1 - 0
Sloga Doboj
MS
21:30
Zeljeznicar
1 - 0
Siroki Brijeg
Romanya Liga 1
MS
17:00
FC Voluntari
0 - 0
FC U Craiova 1948
MS
19:30
Botosani
2 - 1
Dinamo Bükreş
Letonya Virsliga
MS
13:00
Grobina
0 - 4
Rigas FS
MS
17:30
FK Liepaja
0 - 1
FS Jelgava
Güney Kıbrıs 1. Ligi
MS
17:00
Ethnikos Achnas
3 - 3
Apollon Limassol
MS
19:00
AEZ Zakakiou
2 - 3
Doxa Katokopia
NON Lig Premier
MS
21:45
Guiseley
2 - 4
Worksop Town
MS
21:45
Concord Rangers
0 - 4
Bognor Regis Town
MS
21:45
Whitehawk
1 - 0
Enfield Town
MS
21:45
Cheshunt
1 - 0
Horsham
MS
21:45
Bamber Bridge
2 - 1
Macclesfield FC
MS
21:45
Potters Bar Town
1 - 3
Hastings United
Ekvador B Ligi
23:00
İY
Manta
0 - 0
Gualaceo
03:00
Vargas Torres
-
Guayaquil City FC
Avustralya NPL Queensland
MS
13:00
Redlands United
0 - 1
Moreton City Excelsior
Macaristan Kupası
MS
21:00
Paksi FC
2 - 1
Kisvarda FC
Bahreyn Premier Ligi
MS
19:00
Sitra
1 - 1
Al Hidd
MS
19:00
Al Hala
0 - 1
Al Shabab
MS
19:00
East Riffa
1 - 1
Al Riffa
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi
21:45
90+5'
Alfreton Town
0 - 0
Boston United
21:45
UZ
Braintree Town
0 - 0
Bath City
AFC Şampiyonlar Ligi
MS
21:00
Al Hilal
2 - 1
Al-Ain
AFC Kupası
MS
19:00
Al Nahda
2 - 2
Al-Ahed
Kosta Rika Primera - Clausura
MS
05:00
AD Guanacasteca
1 - 2
Club Sport Herediano
Kolombiya Primera - Apertura
MS
04:00
Deportivo Pasto
2 - 3
La Equidad
Umman Profesyonel Ligi
MS
16:00
Al Wehda
1 - 2
Al Shabab
MS
16:00
Ibri
1 - 0
Dhofar
Şili Primera B Ligi
MS
03:30
La Serena
2 - 1
Deportes Santa Cruz
MS
03:30
Universidad Concepcion
2 - 0
Curico Unido
Cezayir Ulusal Kupası
23:00
45+2'
MC Alger
0 - 1
CS Constantine
AFC U23 Asya Kupası
MS
18:30
Özbekistan U23
3 - 0
Vietnam U23
MS
18:30
Kuveyt U23
2 - 1
Malezya U23
Hindistan Süper Ligi
MS
17:00
Odisha FC
2 - 1
ATK Mohun Bagan
Peru Primera - Apertura
23:00
İY
Comerciantes Unidos
0 - 0
Alianza Atletico
CANLI SKORLAR