Stephen Hawking'in kadınları

Yaptıkları ve söyledikleri kadar özel hayatı da merak konusu olan Stephen Hawking'in kadınlarla ilişkisi hayatı boyunca oldukça hareketli geçti. Hastalığının tüm zorluklarına karşın gönül ilişkilerine de her zaman değer veren Stephen Hawking'in 76 yıllık yaşamı boyunca hayatına pek çok kadın girdi.

Özellikle 2 evlilik sonrası hakkında çıkan haberler bu durumun kanıtı niteliğindeydi...

Stephen Hawking'in kadınlarla ilişkisi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Her Alanda başarılıymış rahmetli
emdiriyordur başka ne yapacak ki
simdi siz yillardir fizik ile ugrasan kara delikler ile ilgili buyuk arastirmalar ve veriler cikaran fizik dunyasina buyuk katkilari olan ve hatta kimilerine gore tarihin en buyuk fizikcilerinden biri olan bi adamin olum gununde onun cinsel yasamini konu alan bi `haber`mi yaptiniz. bu ne edepsizce ve cahilce bi sey. Bu adamin fizik dunyasina olan katkilarini anlatsaydiniz ya. Bu haberin yapilis zamani ve icerigi Turk halkinin neden geri kaldiginin bi betimlemesidir.Sadece bu haberin konusu bile Turklerin bilim konusunda neden geri kaldiginin bi aciklamasi. Gercekten pes.vicdansizlar
onunda mı makinasını yaptılar be?
yolda bulduğunu yola çıktığına tercih edersen böyle yolda kalırsın. kadın 3 çocuk yapmış evlenmiş o bakıcısıyla aldatmış. bakıcıdan ayrılma sebebi ortada. yazık erkeklerin anlayamadıkları bir şey var. en zekisi de olsa bir kadın kadar ayrıntılı düşünemiyorlar. o kadının sana aşık olmayacağı ortada.
alminaizmr aşkta ve savaşta mantık yoktur,em pati yap kendıne maddi çıkarlar ustune sevemıceğini ve aşık olmayacağını bile bile evlenırmıydın beğenmediğin biriyle??
Karadelik teorisini bir daha incelemek zorunda kalacak bilim dünyası.
AMCAM MALA NASIL VURACAĞINI İYİ BİLİYORMUŞŞ...
Diğer Haberler