Süleyman Demirel otelde düştü

Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, bayram tatili için geldiği İzmir’in Çeşme İlçesi’ndeki otelde düşerek ayağını incitti.

Süleyman Demirel otelde düştü

Dün Çeşme’deki Sheraton Oteli’nin kral dairesine yerleşen Süleyman Demirel’in bayramı burada dostlarıyla dinlenerek geçireceği açıklandı. Bugün kendisine bayram ziyareti için gelenleri kabul eden Demirel, öğle saatlerinde odasında düşerek ayağını incitti.

Önemli bir şeyi olmadığı bildirilen Demirel, her ihtimale karşı kırık ya da çatlak olup olmadığından emin olunması için İzmir'deki bir hastaneye getirildi.

Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel'in özel doktoru Aylin Cesur, Demirel'in ayağındaki burkma nedeniyle Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine geldiğini belirterek, "Burada yapılan tetkikler sonucunda en ufak bir sorunun olmadığı saptanmıştır" dedi.Cesur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Süleyman Demirel'in Çeşme'de istirahat için kaldığı yerde balkona çıkarken ayağının takıldığını söyledi.Bir düşme hadisesi olmamasına rağmen Demirel'in, tetkik için hastaneye getirildiğini belirten Cesur, şunları söyledi:"Sayın Demirel, ayağındaki burkma nedeniyle film çektirmek için Ege Üniveresitesi Tıp Fakültesine gelmiştir. Burada yapılan radyolojik tetkikler sonucunda en ufak bir sorunun olmadığı saptanmıştır. Sayın 9'uncu Cumhurbaşkanımız istirahatine devam edecektir."Cesur, Demirel'in tetkikleri ile yakından ilgilenen başta Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kamil Kumanlıoğlu, hastane çalışanları ve Demirel'e geçmiş olsun dileklerini sunan vatandaşlara teşekkür etti.

DHA-AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
MİLLET BU YAŞLARDA HACCINA UMRESİNE GİDİYOR..BU HERİF OTELLERDE..DÜŞÜYOR..GERÇİ ALLAH BUNA NASİP ETMEZ MUBAREK..TOPRAKLARI KİRLETİR BU
Senin yaşantın hep tatil,ne işin var orada,al apdestini kıl namazını oturduğun yerde otur.
yıllarca TÜRK halkını yalanla dolanla kandırdın. aile fertlerin ve yakınların ülkenin en buyuk soygunculuğunu yaptı .sende onların yollarına su serptın...bilimsel polıtıkalar yerıne ödunç oylarla ulkenın başına bela oldun ..hala aykırı ve saçma sapan fıkırlerinle insanların kafalarını karıştırıyorsun... artık sus ve evine don .....mason çıraklarına ders vermeye devam et... zehirli varlık...
keşke kafasının üzerine düşseydi.
noldu bir yerinde,ailenden birinde izimi var sayın demirelin
Sana acilen ulaşmamız gerekiyor birim olarak bycahit@hotmail.com
LÜTFEN BARAJLAR KRALINA HAKSIZLIK ETMEYİN. ONUN ZAMANINDA EMEKLİ OLAN BİR DAİRE ALIYORDU. ŞİMDİ BALKONUNU ALAMIYORUZ.
şapkayı alıp gitmelere alışkındı ya hani, artık o günler geride kaldığından, pekte gereği olmadığından hepten gidecek sanırım, bari adam olsunda, kendisinin getiremediği demokrasiyi getiren insanlara alkış tutsun
düşüpde kalkamasaydı çifte bayram yapardık
ölmemişmi??
Çok saygısızca yorumlar.Demek ki bu yorumları yapanlar da çok kalitesiz insanlar.Tabii ki hakaret niteliğindeki yorumları yapanları kastediyorum.Ayrıca bunlar Süleyman Demireli tanımıyorlar kanaatindeyim.
Hadiii yaaa üzüldüm şimdi:(( kıramamış sadece incitmiş karaktersiz haysiyetsiz herif
neyse,sadece ayağını incitmiş. acaba 4 kanka sen, ecevit, erbakan ve türkeş öbür dünyada binlerce insanın ölümünden, yüzbinlerce insanın darp edilmesinden, milyonlarca insanın çektiği sıkıntılı günlerden sorumlu insanlar olarak, hesabınızı nasıl vereceksiniz. insanız hepimiz günahkarız, öyle yada böyle ama sizlerin yanında sütten çıkmış ak kaşık gibiyiz.
geçmiş olsun babaaaaaaaaaaaa
HOŞT KÜPEK....... PİTPUL KÜPEĞİ!!!!
Ne geziyorsun be Demirel hem milletin yarasını deşiyorsun hemde sen kendine zarar veriyorsun birde milletin derdini deştinmi alıyorsun bedduayı Bilmiyorum sen Ahirette çok zor hesap verirsin diye düşünüyorum ne dersin Çok merak ediyorum geçmişi hatırlatıldığında nasıl bir cevap veriyor o kadar yeğenine Türkiyeyi peşkeş çektiki Yeğen de gitti ALLAH Bilir amma bir insan düşmeye başladımı derlerki ecel çağırıyor diye ŞİMDİ DEMEM OKİ YILLARCA İKTİDARDA KALDI ACABA tAYYİP ERDOĞANIN YAPTIĞININ 10 DA BİRİNİ YAPMIŞ OLSAYDI BU GÜN TÜRKİYE NASIL BİR ŞEKİLDE İDİ BUNUN HESABINI ALLAH SORMAZDA KİM SORAR GÖ
'28 şubat mimarı Allah belanı verecek ama ne zaman ?Müslümanları 30 sene kandırdın.
bu hafta ismi çok duyulur oldu... hayırdır bakalım ne cıkacak...
kral dairesine yerleşti vaay bu adamın 1 hafta içerisinde gördüğüm 3.haberi gündemden düşmeyi sevmiyor
yaw yeter otur be adam tatilinmi eskik
ayakta zor duruyor adam ama çeşmeye tatile gidiyor :)
Allah'ın sopası yok.
iyiki ayagınkırılmamış sana harcanan paranın yazık ollacaktı
tüh yazık olmus vermese bu haberlerı tvler sıteler yok olur gıder yeter gıt artık yeter
Haberal'ı çağırsın... Haberal Ecevite ne yaptı ise Süleyman Demirel'e onu yapsın.....
insan hayat arkadasini kaybedince tutnacak bir dal bulamiyor eskiden olsa rahmetli nazmiye hn ile el ele inerlerdi biside olmazdi ayrica burda yok umreye gitmemis topraklari kirletirmis gibi boos boos konusan zavalilara yakisrrr derim.
SÖLÜ DA MÜEBBET HAPSİ HAKKETTİ BUNLARA ÇANAK TUTAN BUNLARA BANKALARI HORTUMLATAN SÜLO DUR.TABİ KRAL ODASINA YERLEŞİRSİN ZAMANINDA SEN DE AZ YEMEDİN BU ÜLKEYE HAİNLİK ETMEDİN DAMAT FERİT BİLE SENDEN DAHA ŞEREFLİYDİ SÖLU BETER OL ÇIKAR AHESTE AHESTE.....
yaşa bakalım son demlerini...millet ağlarken keyif sürdünüz...tabi herşeyin birgün sonu gelecek..
ULAN SAPIK MORUK OTUR OTURDUĞUN YERDE GİT NAZMİYENİN YANINDA DUA ET BELKİ CENNETE GİDER
BİDE HAYATTAN DÜŞSE....
nedir bu kin bu öfke süleyman demirelede birileri oy verdi seçti şimdi olduğugibi nereye gidiyoruz
BU MEMLEKETİ YETMİŞ KURUŞA MUHTAÇ EDEN..DARBELERE ÇANAK TUTAN..MİLLETİ KOYUN YERİNE KOYUP İKİ ANAHTAR YEŞİLKART DİYEREK YALANLARLA..OY ALAN.DEVLETİ İKİ KERE BATIRAN SAĞ SOL KAVGALARIYLA..ON BİNLERCE GENCİN KANINA GİREN..GİDER AYAKTA ER BAKAN..HÜKÜMETİNİ YOK EDEN HAYİN..KÖTÜLER UZUN YAŞIYOR BU MİLLET SENİ İYİ ANMAYACAK..
eserlerini seyrediyordur
millet umre ye haca gitmek için uğraşıyor yaşı 90 olmuş ne derde düşmüş
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste...
Çok sevdiğinin eşinin ani ölümünden sonra iyileşemedi, Allahtan yanında hep doktoru var.
öyle veya böyle şimdi olduğugibi birileri oy vermiş ve ülke yönetimini vermiş aynı bedduaları sizin taparcasına tuttuğunuz parti liderinede bir gün yapıldığında şimdikikadar hoşgörülü olabilecekmisiniz demokrasi demeyin sakın çünkü adam düşmüş ve siz hakaret edip kötü dilektesiniz vay ülkemin haline
Çok insanın ahını aldı. Başörtülülere arabistanı gösterirken yüzün gülüyordu şimdi çıkıyor acısı...
BAKIYORUM DA SİZDEN OLMAYAN HERKESE ACIMASIZCA SALDIRIYORSUNUZ. AMA SİZE EN UFAK BİR ELEŞTİRİ OLDU MU KENDİNİZİ KAYBEDİYORSUNUZ? BU NE BİÇİM MÜSLÜMANLIK HA?
Allah nazardan korusun.Bu dünyada malı götüren götürene.Herkes öbür dünya hesaplarıyla meşgul.Bu dünyadan ümitleri yok.
Diğer Haberler