Sünnet düğünündeki twerk dans rezaletinde yeni gelişme! Gözaltı kararı çıkarıldı

İzmir'in Menderes ilçesinde bir sünnet düğününde, dansözün, küçük yaştaki sünnet çocuğunun önünde, dans ettiği görüntülerinin sosyal medyada paylaşılmasının ardından başlatılan soruşturma dosyası hakkında gizlilik kararı verildi. Ayrıca görüntülerde dans eden dansözün yanı sıra videoda görünmeyen diğer 2 dansöz hakkında da gözaltı kararı verildi.

Menderes’teki bir sokakta yapılan sünnet düğününde, sünnet çocuğunun önünde dans eden dansözün görüntüleri sosyal medyada paylaşılmasının ardından tepki çekti.

Başlatılan soruşturma kapsamında dün sünnet çocuğunun annesi T.K. ve amcası H.K. gözaltına alındı. Baba F.K.’nin ise şehir dışında olduğu belirtildi. Amca H.K.’nin emniyette verdiği ifadesinde, “Dansözleri ben getirdim. Kötü bir niyetim yoktu, herkese sürpriz yapmak istedim” dediği öğrenildi.

Öte yandan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün de müdahil olduğu soruşturma kapsamında, hem görüntülerde dans eden hem de videoda görülmeyen diğer 2 dansöz hakkında, gözaltı kararı verildi. Soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
KURAN KURSLARINDA CAMİLERDE SAĞDA SOLDA ÇOCUKLARA TACİZ EDİLİYOR HIRSIZLIK ARSIZLIK AHLAKSIZLIK HAD SAFHAYA ULAŞMIŞ BUKADAR GÜNDEMDE KALMIYOR BU HABER HERGÜN GÜNDEMDE
Orada yapılan kötü, peki buradaki ne iyi mi yani bunu mu demek istiyorsun
@06_ankara_312 kılasik kızıl esatcılar tepkisi direk islama getiriyor olayı ne alka lan hır kininizde boğulun hemi kötü örnekler örnek değildir her dinde kurumda böyle pislikler çıkar bunun o olayla alkası var
Sapıklığınızı Sapkınlığınızı İslam'a mâletmeyin. Rezilliginizi kendi adınıza yaşayın
o dansözlerin ne suçu var o dansözleri orda oynatanları edebiliyorsanız göz altına alın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler