HABER

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI! 20 Ekim Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama ekranı!

Süper Loto'da talihliler merakla çekiliş sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığını sorguluyor. 20 Ekim 2022 Perşembe günü Süper Loto'da ikramiye alacaklar çıkacak rakamları heyecanla bekliyordu. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen çekilişin ardından kazandıran numaralar belli oldu. İşte 20 Ekim Süper Loto sonuçları

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI! 20 Ekim Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama ekranı!

20 Ekim 2022 Perşembe Süper Loto talihlileri belli oldu. Şans oyununda ikramiye almayı bekleyen vatandaşlar için sonuçlar ekranında çıkacak rakamlar merakla bekleniyordu. Süper Loto sonuçları son dakika açıklamasının ardından açıklandı. Kazandıran numaralar 7, 16, 22, 54, 55 ve 58 oldu.
20 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı

Süper Loto'nun bu akşamki çekiliş sonuçları saat 21.30'da yapılan çekilişin ardından açıklandı. Kazandıran numaralar 7, 16, 22, 54, 55 ve 58 oldu. 20 Ekim Süper Loto sonuçlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA-TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

MPİ tarafından düzenlenen Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyun olarak bilinmektedir. Süper Loto'da her seçilen 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Tek kolon ücreti ise 3 TL olmaktadır.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler