Suriye devlet televizyonundan önemli iddia

Suriye devlet televizyonu, Beşar Esad'a bağlı ordu güçlerinin Şam'ın Cobar mahallesinde isyancıların kullandığı bir tünelde kimyasal silah bulduğunu bildirdi.

Suriye devlet televizyonundan önemli iddia

Kanalın haberinde askerlerin bir kısmının boğulma tehlikesi geçirdiği de ifade edildi.

Suriye devlet televizyonuna konuşan bir "haber kaynağı" askerlerin "teröristlerin tünellerine girdiğini ve kimyasal maddeleri gördüğünü" belirtti.

Haberde, "Bazı durumlarda askerler Cobar'a girerken boğulmaya başladı. Ambulanslar boğulmakta olan insanları kurtarmaya geldi" denildi.

Reuters'ın aktardığına göre kaynak askerlerin bu keşfi yaptıkları sırada isyancıların barındığına inanılan mahalleye baskın yapmak üzere olduklarını belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
EKONOMİST- TIMES- ABD- İNGİLTERE -ALMANYA- İSRAİL-KASAP SİSİ-KİMYASAL ESAD- CHP-MHP HEPSİDE AYNI SAFTA TÜM SİLAHLARINI ÇEKMİŞLER SAVAŞIYORLAR. KİMİNLE TC. BAŞBAKANI VE TC. HÜKÜMETİYLE. SLOGANLARI NE 3. KÖPRÜ İHALESİ DURDURULSUN. 3. HAVALİMANI İHALESİ İPTAL EDİLSİN, NÜKLEER SANTRALLER İPTAL EDİLSİN, TÜRKİYE ÇEVRESİNDE OLAN OLAYLARA ESKİDEN OLDUĞU GİBİ SESİNİ ÇIKARTMASIN. GEREKÇELERİ NE CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK PROJELERİ ÇEVREYİ KİRLETİYORMUŞ. AVRUPADA VE ABD DE KİRLETMİYOR NEDENSE TÜRKİYEDE KİRLETİYOR. NEYMİŞ ESAD VE SİSİ DEMOKRATİK YOLLARLA YÖNETİYORMUŞ. GERİCİ DEĞİLLERMİŞ.?....
Buna kim inanır. Kadir inanır.
AKLI OLAN KİMYASAL SİLAHI BESAD DEĞİL KATİLLERİN KULLANDIĞINI ANLAMASI ZOR DEĞİL. ZİRA TERÖRİSTLER NE ZAMAN SIKIŞSA YALANA DOLANA DÜNYAYA KANDIRMAYA YELTENDİKLERİ AP AÇIK. UNUTULMASINKİ HUNHARCA KATLETTİĞİ KİŞİLERİN KALBİNİ YİYEN BİR TEK ONLARDI. LÜBNANDA DA AYNISINI YAPTILAR MISIRDA DA....
AMERİKA KİMYASAL SİLAH KIRMIZI ÇİZGİMİZ DEMİŞTİ.ÜLKE KARIŞTIRMAKTA İSTEDİĞİ SENARYOYU YÜRÜTMEKTE DIŞ GÜÇLERİN ELİNDE.BİZİ ESATLA KADDAFİ MURSİ SİSİ İLE OYALIYORLAR.BİZDE TEK PENCEREDEN AT GÖZLÜĞÜ İLE OLAYLARA BAKMAYA PEK ALIŞIK MİLLETİZ.AMAAA MİLLETİNİ HER ŞEKİLDE BÖLEREK OY AVCILIĞINA ALIŞMIŞ LAFA GELİNCE BİRLİKTEN BAHSEDİP HER ZAMAN Bİ TARAF O TARAF YAPARAK OY ALAN SİYASET BU DIŞ GÜÇLERİN ORTADOĞUDAKİ OYUNUNU OYNATIRKEN BİZİDE ESAD YANLISI MUHALİF YANLISI KADDAFİ YANLISI MUHALİF DİYE DİYE AYRIŞTIRIYOR AYRI DÜŞÜNDÜRÜYOR.SİZCE BİZLERMİ ÇOK SALAĞIZ YOKSA BUNLARMI BU KADAR UYANIK YADA BİLEREK??
esadı aklamaya çalışıyorlar..
Olay çok basit. abd ırak ta yediği naneyi iyi biliyor. çokta para ve asker kaybetti. şimdi işi bedavaya bedavaya getirip oralara konmaya çalışıyor. biz müslümanlarda malesef sazan gibi oltaya geliyoruz. şerefsiz abd üç beş çapucuya biraz para veriyor. ortalığı birbirine kattırıyor ondan sonra aynı ülke vatandaşları birbirini kırıyor (sorsan hepsi müslümanım der) ondan sonra bedavadan gelip suriye ye mısır'a vs. konacak. siz yahudilerin , hırıstıyanların vs. müslüman olmayanların bu şekilde birbirilerine girdiklerini gördünüz mü. acınacak halimiz var ALLAH yardımcımız olsun UYANIN ARTIKKKKKKKKK
Gaz saldırısını Esat karşıtlarının yaptığını düşünüyorum.
100000 den fazla Suriyeli halkıda muhalifler öldürdü herhalde
BU GAZLAR 1700 KİŞİ ÖLMEDEN ÖNCE NEDEN BULUNMAZ.?ESED ATMADI DİYEN BAŞINI KUMA GÖMENLERE KAPAK OLSUN.
BU KAHPECE SALDIRI DA ABD+İSRAİL VE MUHALİFLER AYAĞI VAR..BİZİM APTALLAR DA BU KATLİAMA ÇANAK TUTUYORLAR..
BU GAZLAR 1700 KİŞİ ÖLMEDEN ÖNCE NEDEN BULUNMAZ.ESED ATMADI DİYENLERE KAPAK OLSUN.
Okuduğunu anlamıyormusun?
araplardan herşeyi beklerim bunlar değilmiydi osmanlının yanında savaşı bırakıp ingilizlerle bize savaş açanlar
işte onlar şu anda iktidarda ve vurduklarıda osmalının yanında olanlar..
ADAMA SORMAZLAR MI 1700 KİŞİ ÖLMEDEN BU GAZLAR NİYE BULUNMAZ.DÜN ATMIŞLAR DİYORSUN BUGÜN BULDUM DİYORSUN KİM BİLİR KENDİNİ KURTARMAK İÇİN DAHA NE YALANLAR SÖYLİYECEKSİN.
aslında mısır ve suriye ve filistin savaşları yanlış oluyor 3 ü de birr olup türkiyeye saldırsa lar bu aptal turkler nedemek istediklerini anlar lar
Diğer Haberler