Suriye roketi Ceylanpınar'da bir eve düştü

Suriye'nin Rasulayn ilçesinden gelen roket mermisi Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde bir eve düştü. 04.00 sıralarında meydana gelen olayda roket mermisinin patlamaması büyük bir faciayı önledi.

Roketin düştüğü saatlerde yine Suriye tarafından gelen mermiler ve şarapnel parcaları ilçede 4 kişinin yaralanmasına neden oldu. Karın boşluğuna kurşun isabet eden Aslan Ege (45) Ceylanpınar Devlet Hastanesi'ne oradan Şanlıurfa'ya sevk edildi. Aynı aileden Medine Alagöz (50) ve Fatma Alagöz (70) şarapnel parçaları nedeniyle yaralandı.

Evine roket mermisi isabet eden Veysi Bayram (35) ise kolundan yaralandı. Mevlana Mahallesi'ndeki evin duvarına saplanan roket mermisinin patlamaması büyük bir faciaya engel oldu. Roketin eve saplanmasıyla büyük bir korku yaşadıklarını kaydeden Veysi Bayram, "Ev ahalisiyle hızla evi boşalttık. Çok korktuk." dedi.

Polis, evin çevresinde güvenlik çemberi oluşturdu. CİHAN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
bu roketler,kurşunlar,bombalar el nusra tarafından bilinçli atılıyor.türkiyenin sabrı taşsın suriyeye girsin diye.kimyasal katliammı yapanda bunlar.kimyasal silah bulamamış olsalar bile o çocukları boğarak esadı suçlamışlardır.
Diğer Haberler