Suriye'de intihar saldırısı kamerada

Suriyeli muhaliflerin Halep kenti yakınlarındaki Menag askeri üssüne bombalı araçla düzenlediği intihar saldırısı kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay sonrası ölü ya da yaralı sayısı konusunda henüz net bir bilgiye ulaşılamadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
VATAN HAİNLERİ AMERİKAN UŞAKLARI YIKAMAYACAKSINIZ ESAT REJİMİNİ
esad onlara yaptıgını anne ne bacına da yapsın bi...
Eskiden ülkeler askerlerini gönderirlermiş bir yeri ele geçirmmek için.Ama artık kafayı kullanmayı öğrenmişler.Ülkeyi karıştır.Senin adına birileri savaşsın.İş bitince kontrolü ele geçir.Bu kadar.
Bu kadar net anlatılabilirdi. Tebrikler. tamamıyla doğru.
mustafA helal olsun yorumun herşeyi anlatmış hepsi amerika ve israilin maşaları
Allah adını anarak insan öldürmekten bıkmadınız mı ? Allah ıslah etsin sizi ne diyim
muhaliflerden 100.000 i aşkın İNSAN öldürülürken, hangi mantıklı gerekçeyle öldürülmüşler acaba?! onu da yazsaydın da bunlar da o gerekçeyle patlatsalarmış bombayı!!! insan öldürmeyi kınayacaksan her kesimi kınaman gerekir.. bir futbol takımında bile böyle kör bir fanatiklik yok!
DRAGBO KARDESIM BU ZIHNIYETLER herzaman kufrun ssbunuculugunu yapmistir aldirma sen bunlara
ne olacak koy bombayı sivil insan hayvan aktlet sonra müslümanım de akp de desteklesin ozaman pkk ninda bu ülkede yaptıkalrı mesru anlamına geliyor ey hükümet olan bitene iyi bak...
BİZİM MİLLETİMİZDE DÖVME ABDESTE ENGELMİ HOCAM DİŞ MACUNU ORUCU BOZARMI HOCAM DENİZE GİRMEK ORUCU BOZARMI HOCAM BUNLARLA UGRAŞIR ULAN HERYERDE ZULUM VAR KAVGA VAR DÖVÜŞ VAR SAVAŞ VAR HIRSIZLIK VAR TECAVÜZ VAR GÜCLÜ OLANIN MAZLUMLARI EZDİGİ BİR DÜNYA VAR AMA BUNLARLA HİC İLGİLENMEYİZ SADECE TVLERDE HOCALARA BOŞ BOŞ SORULAR SORARIZ
Allah Şükürler olsun meng artık muhaliflerin elinde. sivilleri katleden uçaklar artık havalanamıyacak bebek katili esed soysuzu...
embesil salak; vuranda musluman vurulanda..birak tyip sasakciliginida insan ol hayvan
hey gidi aptallar sürüsü iki tarafada diyorum ölende öldürülende aynı memleketin adamı dininiz bir allahınız bir kiabınız peygamberiniz bir müslüman müslümanın kanını akıtırmı. harbiden aptal geri zekalı bunlar dünyanın hiç biyerin de hiristiyanlar birbirlerini öldürüyormu hangi hırisiyan ülkesinde suriyede mısırda ırakda libyada olduğu gibi bi savaş var. hiç bi hiristiyan ülkesinde yok olamazda. bütün savaşlar müslüman ülkelerde var. allah biz müslümanlara akıl fikir versin..
senin o aptal dediğin cani sakallı it sürüleri insanları katledyor ve buna en büyük destekte türkiyeden oluyor bu katliamlara türkiyede ortaktık tv lerde siz aptallar her şey güllük destanlık hber snuluyoır ne deseler ona inanyorsnuz açın göznzü biraz bakın sağa sola tc nin desteklediği lanet öso piçlerinin ne denli kürt katlimı yptklarını görün çoluk çocuk herkes katldlyor siz daha gtnzden hbrniz yok..
el kaide kopeklerinin cani cehenneme, onlari destekleyen lerin de tabii. kulagin cinlasin erdogan
kafirler zalimlere karşı allah sizi islah etsin
ACABA BU SAVAŞLAR NE ZAMAN BİTECEK ARTIK YETER NEDEN BU KADAR COK KAN AKITMAYI SEVİYORUZ ARTIK BİTSİN BU SAVAŞLAR
Diğer Haberler