Suriye'de 'kimyasal silah' tanıkları konuştu

Suriye'den dünyaya yayılan görüntüler yürek sızlatıyor.

Suriye'de bir kimyasal silah saldırısı gerçekleştirildiğine dair internete yüklenen videolar artarken, görgü tanıkları BBC'ye konuştu.

Tanıklar, insanların evlerinde, sokaklarda boğularak öldüğünü söylüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 64 yorum
Gezi Parkı " nda kestirecekleri ağaçların yerine 1913 Yılında yok edilmiş yobazlığın simgesi Taksim Kışlasını , ATATÜRK' ün adını taşıyan Kültür Merkezinin yıkılarak yerine AVM ' lerin inşasına karşı T.C.Anayasası ' nın m.34 hükmüyle düzenlenmiş " Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü Hakkı" nı uygarca kullanan insanlarımıza karşı ; Hain PKK' dan daha tehlikeli düşmanlarmış gibi emirlerindeki polisleri toma ve gaz bombalarıyla saldırtıp bir kısmının gözlerinin kör olmasına ve ağır biçimde yaralanmasına , yurt çapında ise 5 ( beş ) gencin ölümüne sebep olanların Beşar Esed ' tan ne farkları var ?...
size esad lazım koçum . peki sizin çapulcularınızın taleplerinide bir açıklayıver 1-neden boğaz köprüsünün inşaatinin durdurulmasını talep ediyorlar.2-neden 3. havalimanı inşaatinin durdurulmasını talep ediyorlar. 3- neden nükleer santrallerin durdurulmasını talep ediyorlar... bunları talep ederken neden polise belediye otolarına dükkanlara molotofla parke taşıyla sopalarla saldırıyorlar. bu projeler 80 yıllık cumhuriyet tarihinin kalkınma yolunda yapacağı en büyük projeler. my net tarafsızsan yayınlarsın.
FEci12 1.boğaz köprüsü insaatı bogazda son kalan yeşilliğin üstüne kurulmak istendiği için 2.üçüncü hava limanının konum olarak istanbula en zarar verecek yerde olduğu için 3.Nükleer santraller en uygun fiyatta enerji üretirler doğrudur lakin birinci derecede deprem ülkesiyiz ondan istemiyoruz. sakın japonyada var deme son deprem faciası tusunamisiyle birlikte onlara yetti zaten Bunları talep ederken neden o polisler gecenin bir köründe o adamların üzerine tomalarla ve gaz bombalarıyla saldırıyorsa ondan bunu yapıyorlar... Senin başbakanın ülkeyi kalkındıracam derken satmadığı toprak kalmadı.
ahmet son cümleni beyenemdim ülkeyi kalkındırıcma derken mi :d olum adam 7 sülalesini kalkındırıyor ülkeyi kalkındırma derdi olan adam iktidara geldiği günden beri önce kürt- türk - ayrımı yaptı bu arada bir sürü klise açtırmayıda unutmadı haaa :) yanlılş olmasın sonra din bakımından böldü müslümanlar ve baş örtüsüzler yani cemaatci olmayan müslüman olmayanlar diye :) sonra sonra ne taraftan halkı s i keceğini şaşırdı özelleştire özelleştire hal oldu zam zam zam zam anamızı ağlattı 2 liralık ilaç için 7 lira muayene parası vermiyormu ve milli değerlerimizle dalga geçmedimi ?Atatürk düşmanı pij
KEŞKE SURİYELİ MISIRLILARIN YERİNE TÜRKİYEDEKİ AKPLİLER ÖLSEYDİ...PİSLİKLERDEN TEMİZLENİRDİ DÜNYA.LANET OLSUN AKPLİ OLAN HERKESE.
havaya bak kemik yağıyor
Amiiiiiin
sizde rahat rahat parklarda birbirinizi sikerdiniz dimi, lan göt önce başkalarının düşüncelerine saygı duy ,sonra saygı bekle.bok herif.eğer bu ülkedeki ak partililer ölürse senin baban hans mı olur yoksa dimitri mi olur o zaman bakarsın çıktığın deliğe.
Batının silahı ile Müslüman kardeşini katleden muhalifler, Esad ile baş edemeyeceğini anlayınca, iftira organizasyonlarına başladı. Kendileri yapmadı ise, Halka gaz sıkmada tecrübeli şerefsizleri bulup yaptırmışlardır. Sonra da Libya'da olduğu gibi, Irak'da olduğu gibi Batılılar alkışlar arasında Müslümanları katledecek. Tecavüz edecek, Onlara bu fırsatı veren yobazlar da daha sonra Başka hikaye anlatmaya başlarlar.
senin anana batılılar tecavüzetmiş belliki senin gibi kansız vicdansızlar çıkmış piyasaya..
CHP liler sırf AKP ile aynı tarafta olamamak için çocuklara kimyasal atan esad ve sivilleri keskin nişancılarla avlayan sisi yi filistin halkını açlığa terk eden sisiyi ve darbecilerin tarafına geçiyor . yazıklar olsun deniz gezmiş sizleri görse sıfatınıza bakmazdı sizlerin. o filistin halkının kurtuluşu için savaşmıştı.
5 gencecik türkü öldürdü tayyibin polisi vicdan nerendeydi o zaman....
makarnanı ye kömürünü yak üstünde mısır patlat deniz gezmiş ismini ağzına alarakta o ismi kirletme gerici zındık !!!
biz köpeklerin adını anmayız. sadece ayaklarımızın dibine çağırmak için söyleriz...
sebebi belli zamanında kendileride darbe yaptı insanların ölmesi onlar için önemli değil önemli olan sadece iktidarda olmak
Bu olanlara en iyi cevabı mısır verdi. "Batılı ajandan vatanseverlik dersi almaya ihtiyacımız yok" dediler.Mursi gitti. Esat gitmez. nedeni. Mursi amerikada okumuş, amerikan vatandaşı, oğluda öyle. Mısırda oy kullanma oranı %50 olan seçimde %42 ile başkan seçilmiş, seçilinde filistinin hayat kaynağı tünelleri suyla doldurmuş, 9 yaşında kızları deldirmeye izin vermiş, ölüye tecavüz edilir fetvası vermiş, siyaseti germiş bir insandır. Üstelik terör grubu liderlerindendir. Gitmesi haktır ve gitmiştir. Vatanseverler iktidardadır. Hainler silinecektir. Esat vatanını korumaktadır Allah ona yard.
ula bunca iftira ile yatacak yerin yok. seni allaha havale ediyorum başkada söze gerek yok.
çıkıp hergün değişik bir isimle safsatalarını yazıyorsun yatacak yerin yok bu iftirların hepsi bu dünyada sırayla başına gelecek adam kaç aya siyaset hayatı varda siyaseti gersin senin gibi yahudi dönmeleri anca bunlara inanır Allah tan korkmaz herif hiç olmazssa insanlığından utan terörist dediğiniz insanlar eline molotof bile almadı ama kafalarında mermiler patlıyor açta şu interneti anası babası ölmüş çocuğun feryadını gör insan ölü eşine tecavüz edebilir fetvası vermiş diyorsun ya dikkat et bir gün sanada tecavüz etmesinler sizler teröristen daha tehlikelisiniz.
perde kapanırken sahnede ol ! helal be esad,, emperyalistlere tek başına kafa tuttun,, şimdiden tarih kitaplarında yerini aldın..
sende geberırsın ınsallah beter ol pıslık.olum sız ınsan degılsınız
ALLAHın Laneti Sen ve Senin Gibilerinin Üzerine Olsun.
suriye varya sen kansızsın başka birşey demiyorum çocuk katilisin esad BAMBAŞKA Birşey söylüyorum arkadaşlar BAYANKUPON diye bir site buldum kadınlar tam 2 haftada altıyüzkırkyedi milyar tutturmuş. Bedava tahmin veriyorlar ve mükemmel para yarışmaları var hemen BAYANKUPON diye aratıp ilk siteye girin sizde kazanmaya başlayın. Mükemmel ya
ELİMDEN BİR ŞEY GELMİYOR.FAKİRLERE YARDIM ETMEK BU SURİYEYLİLERE AFRİKALISINA V.S DÜNYADAKİ FAKİRLERE YARDIM ETMEK İSTERİM.FAKAT BEN ZATEN ŞUANDA EKONOMİK SIKINTILARLA SAVAŞIYORUM.ORTA HALLİ BİR AİLENİN ÇOCUĞU İÇİNDE DOĞDUM.FAKAT O HAYAT SONRADAN KABUSA DÖNDÜ VE FAKİRLİĞE DÜŞTÜM.2 YIL SOKAKTAYKENDE BÖYLEYDİ.ADAMLAR GELİRDİ FAKİR AİLE YATARDI O KÖŞEDE BU KÖŞEDE.HAYAT ZOR.KAPİTALİST TOPLUM DÜZENİ VAR DÜNYADA……BİR GÜN MEVLAM BANA ZENGİLİĞİ NASİP EDERSE BU ZENGİNLER GİBİ BU SİYASETÇİLER GİBİ OLMAYACAĞIMA DAİR YEMİN EDİYORUM.ŞEREF SÖZÜ VERİYORUMKİ HALKÇI BİR İNSAN OLUCAM.İNŞ O GÜNLERİDE GÖRÜRÜM…..
ALLAH ZULUM YAPANLARIN BELASINI VERSIN ONLARI KAHRETSIN
sistem 1 zengine karşılık 100 fakir üzerine kurulmuş.Size bize zenginlik sırası gelmez.
supranın yazısnı begenmeyen herhalde belasını bulan kısı
Allah bunu yapanları ve bu vahşete göz yumanları affetmeyecek.
Türkiye ye pasaportsuz geçiş sağlayan 2 ülkeden birisi Suriye idi Naptınız İsraile tehdit olduğu için Kürtlerle anlaşıp Suriyeyi yok ediyorsunuz Bizans oyunlarınızla. İsrailin diğer tehdit olarak gördüğü mısırı karıştırıyoruz ve bunu müslümanlık adına yapıyoruz yazık bize
suriye hangi dönemde tehdit oldu israile ???
YOK ESAD YOK KADDAFİ YOK MUHALİF YOK ÇUNDAN BUNDAN EEE MİLLET İNANMASI İÇİN İLLAKİ BU TEZGAH KURULACAKTI.DIŞ GÜÇLERİN ELİ OLMAMIŞ GİBİ OLACAKTI SONUÇ NEEE.KİMİN ÇOCUĞU OLURSA OLSUN KİM YAPTI DERLERSE DESİNLER BU GİDEN CANLARDAN SONRA BEN ALEVİYİM BEN ŞİİYİM SÜNNİYİM MÜSLÜMANIM DEMEYİ BIRAK İNSANIM DİYENİNİZ VARMI LAN İÇİNİZDEN.ORTALIKTA KONUŞMAYIN ESAS ADAM GİBİ.ADIM ADIM DÜĞMEYE BASMIŞ GİBİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELDİ BU KAN KATLİAM.ORTADOĞU KAN GÖLÜ VE YOK ESAD KATİL YOK MURSİ SUÇLU YOK SİSİ FALANÇNEDEN BATIDA OLMUYORDA ABD DE OLMUYORDA BU COĞRAFYADA.SİZLER SİYASETÇİMİSİNİZ LAN İNSANMISINIZ SİZ.
helal olsun kardeş..ağzına saglık
kardeş kardeşi öldürüyor,yavrular,analar,babalar,nineler,dedeler katlediliyor diktatörlerin koltuk sevdasına.bir tane de bizim başımızda,tüm bu ülkeleri dizayn etme gayretinde ABD yandaşı BOP eşbaşkanı,kendi insanımıza yaptığı zulmü,uygulattığı şiddeti,ölen kardeşlerimizi görmezden gelerek. EY RABBİM,BU MASUM İNSANLAR YERİNE BİZLERİ BU DİKTATÖR KATİLLERDEN KURTAR.
atanlar dinsizdir Müslümanları kırmak için yol aranıyo
Allahtan ülkede hala müritleşmemiş,söylenenleri aynen kabul etmek yerine bilimin temeli olan neden,niçin ve nasıl diye soran insanlar varda aklı başında yorumlara rastlanıyor.Surieyedeki bu yüzbinlerce insanın katliamına neden olan pis savaşı başlatmak için istanbulda toplantılar yapıp,suriye sınırını teröristlerin yol geçen hanına çeviren,her türlü desteyi veren sözde demokrat idarecilerimiz,suriyede bu terör örgütlerini ayartırken verdikleri easd kısa sürede gidecek ve siz idareyi ele alacaksınız sözü yerine gelmeyince,küplere biniyor,her olayı esada peşinen yamamak için var güçleriyle çalış
ne saçmalıyorsun aga esad 40 yıldır neden seçime gitmiyor ona cevap ver sen.
Keşke suriyede iktidara karşı muhalif olsaydınız fark var mı yok mu ancak öyle anlarsınız. Ön yargılı nankörler.
esed okadar salakmıki düşmanına goz verssin kimyasal kullansın ancak esedi yok etmeye çalışanlar bunu yapıp dış güçleri oraya sokmak için tezgah olduğu aşikar olan gariba halka oluyor
HADİ BAKALIM BİNDİRİLMİŞ KITALAR MEYDANLARA...ABD 3 MİLYON KİŞİYİ IRAKTA KATLETTİ TIK YOK.AMA MISIRIN KAPATILMASI LAZIM..BULDUK. KATİL ESAT KATLİAM YAPTI. PEKİ ÖSO DA KİMYASAL SİLAH YOK MU VAR.AYNI KUVEYYTEKİ GİBİ.ABD İÇİN MEYDANLAR DOLSUN ŞİMDİ..MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM BİZE DE GEÇMİŞ OLSUN.
İSRAİL KÖTÜ TAMAM.ABD İSRAİLİ DESTEKLİYOR ONADA TAMAM.ZATEN DOĞRU BU TESPİTLER.İSRAİL ABD DOST.FAKAT TAYYİP NEDEN ABDYİ KORUYOR İSRAİLE BAĞIRIYOR.BAKIN BURDA BİR İŞ VAR.ZITLIK VAR.....2 ŞEY OLABİLİR. YA TAYYİP OYUN YAPIYORDA BAĞIRIYOR İSRAİLE KENDİDE SİYONİST.YADA İSRAİL VE ABD DOST DEĞİL İSRAİLİN ABD İLE ARASI YOK.BUNLARI OTURSUNDA DÜŞÜNSÜN İNSANLAR BEN HEP DÜŞÜNÜYORUM.BENCE SİZDE EVDE İŞ YERİNDE SORUN BU SORULARI KENDİNİZE....
bm ab nato devreye girerek derhal suriyeye askeri mudahale yapılarak esad yakalanmalı ve bağımısz mahkemlerce yargılanmalıdır.asla esada zulmedilmemeli kaddafiye yapılanlar asla tekrarlanmamalı bağımsızca yargılanmalı ve cezası varsa çekmelidir.suriyeyi kurtarma planım var yetkililer varsa emailden ulaşabilirler
senin e-mailin lazım değil validenin e-mailini yazabilirsin buraya
kim yaptıysa, yapanları destekleyenleride Allah 'a havale ediyoruz ölüm en adaletli hal kimse kaçamıyor herkesi yakalıyor bizler mazlumuz ama yaşasın zalimler için ölüm onlarda ölücekler ve kimsenin malı mevkisi kurtaramıyacak.
bende şu soruları cevaplayacak insan bulun derim..1- Kimyasal silahlar, gaz ya da mikrobiyolojik etkileri olan silahlardır ve bunlar açık meskun bölgelerde ya da meskun bölgelerin yakınlarında kullanılamaz. Çünkü bu silahların kullanılması durumunda bu silahların etkisi, hava akımı dolayısıyla 10 kilometre mesafedeki her yeri etkiler. O halde Suriye ordusu Şam’ın göbeğinde askeri lojmanların ve yerleşim merkezlerinin bulunduğu Meze’ye 5 kilometre mesafedeki Madamiye gibi bir yere nasıl kimyasal silah kullanabilir? Kimyasal silah kullanıldıysa buralardaki hayat nasıl doğal şekliyle devam eder
aga saçmalamayı bırak sonuca bak. 40 yıllık diktatör seçime gitmemek için 100.000 insan öldürdü. sen kem küm ediyorsun yok zippo gazıymışta falan. bırak maval okumayı. (ayrıca mikrobiyolojik etki dediğin şeye kimyasal silah denmiyor biyolojik silah deniyor. 2 teknik terim yazıpta silah uzmanı havalarına sokma kendini. ) sonuca bak adam neden seçimlere gitmiyor.
ulan bunca ölen çoluk çocuk rolmü yapıyor gerizekalı..kendini akıllı sanan çakkaaaaal.
2- Kimyasal silah kullanılan bir bölgeye en az 12 ila 36 saat, en fazla ise 4 ila 7 gün girilemez. Ayrıca böylesi bir bölgeye özel koruyucu elbiseler olmaksızın da girmek mümkün değildir. Burada sorulması gereken soru şudur? Bu bölgeye nasıl girildi? Haberciler ve uydu kanalları, saldırı iddiasından birkaç saat sonra kimyasal silah yaralısı sivillerin görüntülerini nasıl çekebildi?
4- Kullanılan kimyasal silahın sinirleri etkileyen sarin gazı olduğu söyleniyor ve muhalifler iddialarını ispat etmek için çevrede koku olduğunu söylüyorlar. Ancak ulaşan bilgiler, “nişadır gazına” ilişkin belirtiler olduğunu gösteriyor. Bu, öldürücü olmayan, doğal ve zararsız bir gazdır. Roketlerdeki mevcut barutun patlamasından sonra roketlerden yükselir. Suriyeli muhalifler Şam kırsalında sarin gazı kullanıldığını iddia ediyorsa, bunu onların cahilliğine vermek mümkündür. Asıl büyük dert, onları destekleyen devlet veya hükümet yetkilileridir.
İnanan kerizin ta kendisi olsun bu şerefsızler SADDAMI da öyle astırdılar,ne imiş kımyasal silah evet hiç bir ,nsanın sebebsız yere ölmesini acı çekmesini asla ietemem ama bu bir savaşsa ölüm kalım mücadelsiyse normal nırmlarda bu da var demekkı,madem yasak yasaklayan ülkeler neden üretip bu ayardakı ülkelre satıyr,stısına neden müsade ediliyor,ilk önce bu yasaklı silahı üreten ülkelri bir deşifre edin bakalım sonra SURİYE ye gelelimm
esat değil ergenekondur.! İYİ ARAŞTIRIN. TİLKİ SUÇU İŞLER KÖPEĞİN qötüne sürermiş. ABD DESTEKÇİLERİNİN YAPTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. ÇÜNKÜ HEM SAHADA HEM ULUSLARARSI ARENADA HEM DE PSİKOLOJİK OLARAK ESAT ÜSTÜN.BÖYLE BİR HAMLE HARAKİRİ DEMEK.AMA DÜNYA KOMOYUNDA DESTEK KAYBEDEN GRUPLAR BUNU PEKALA YAPABİLİR. ZAREN YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMİNATI
.ELİMDEN BİR ŞEY GELMİYOR.FAKİRLERE YARDIM ETMEK BU SURİYEYLİLERE AFRİKALISINA V.S DÜNYADAKİ FAKİRLERE YARDIM ETMEK İSTERİM.FAKAT BEN ZATEN ŞUANDA EKONOMİK SIKINTILARLA SAVAŞIYORUM.ORTA HALLİ BİR AİLENİN ÇOCUĞU İÇİNDE DOĞDUM.FAKAT O HAYAT SONRADAN KABUSA DÖNDÜ VE FAKİRLİĞE DÜŞTÜM.2 YIL SOKAKTAYKENDE BÖYLEYDİ.ADAMLAR GELİRDİ FAKİR AİLE YATARDI O KÖŞEDE BU KÖŞEDE.HAYAT ZOR.KAPİTALİST TOPLUM DÜZENİ VAR DÜNYADA……BİR GÜN MEVLAM BANA ZENGİLİĞİ NASİP EDERSE BU ZENGİNLER GİBİ BU SİYASETÇİLER GİBİ OLMAYACAĞIMA DAİR YEMİN EDİYORUM.ŞEREF SÖZÜ VERİYORUMKİ HALKÇI BİR İNSAN OLUCAM.İNŞ O GÜNLERİDE GÖRÜRÜM…..
bunların hepsi yalan kesin akp nin desteklediği teröristler yapmıştır nede olasa onlar içinde akp içinde dediklerini yapmak için her yol mübahtır
bu kimyasal silahları satan ülke abd bunların içine mikro cip yerleştirip kimin nerede kullandığını takip etmiyormu adım adım bir tiyatro oynanıyor ve birileri sevetlerine servet katıyor gemiler yatlar katlarr olan yine garibana oluyor ne diyor atalarımız zenginin malı varsa garibanın allahı var
Zenginin mali zügürtün agzini yorarmis.
2 yıldır süren savaşta kimyasal silah kullanılmayıp, BM kimyasal silah kontorlüne geldiği gün bu olayın gerçekleşmesi sizede tuhaf gelmiyor mu? Reyhanlı patlaması içinde aynı şeyi yapmamışlarmıydı, öso militanları ve akpkk Esadın üzerine kalması için uğraşmışlardı buda öyle bişey.. Ayrıca orada kimyasal silah kullanılmış olsa 10 günden önce kimse giremez o bölgeye.. Esadın üzerine büyük oyunlar oynanıyor ve pis kokular var ortalıkta.. Tepki göstermeden önce bekleyip görmek lazım..
evet pis kokular var sizin ve esed babanızın ölüm kokan pis kokuları..vicdanınızın pis kokuları..vicdansız allahsızlar..
KAÇ SENE YOBAZLARIN İÇİNDE YAŞAMIŞIM SİZİN DİNSİZLİĞİNİZİ İYİ BİLİYORUMDA GERÇEKLERİ YAZIYORUM TÜM TÜRKİYEYE MYNETE.ELİMDEN GELSE TÜM DÜNYAYA YAPARIMDA O KADAR GÜCÜM YOK ELİMDE……KAPİTALİST ÇOĞUNUZ.SİZ ÖNCE AĞIZINIZI TOPLAYIN AĞIZINIZDA AĞIZA ALINMAYACAK ONCA KÜFÜRLE ATEİSTİDE YAHUDİYİDE YOLA GETİREMESSİNİZ….BURDA GELİPTE MYNETTE KEMALİSTLEREDE ŞOV YAPMAYIN.SİZİN NE OLDUĞUNUZU İYİ BİLİRİM BEN.2 REKAT NAMAZ KILAN SONRADA KAPİTALİSTLİK YAPAN ADİ İNSANLARSANIZ ÇOĞUNUZ.YOBAZLARDAN UZAK DURUYORUM ZATEN..
Esad emperyalistler arkasında olmasa bu katliamı yapabilirmi.Bazı beyinsizler emperyalistlere tek başına kafa tutuyor diye yazmış.ABD emperyalist de Rusya ve Çin değilmi.
kimyasal silahı tayyip ve tayyibin desteklediği el nüsra yaptı.ölenlerin günahı tayyibin omuzlarında.inandığı tanrıdan dilerimki,tayyip bunlardan daha beter ölümle ölür.suriyede her ölen kişiden tayyip sorumludur.suriye yönetimi kimyasal silah kullanacak kadar aptal ve katil değildir.bunu ancak aptal ve katiller yapar.onlardan bizde ve el nüsrada fazlaca var.
eğer bu sonucu tahmin edemeyipte BOP EŞBAŞKANIYIM DİYE ÖÜNÜP BU DURUMU KADDAFİYE ESADA ŞUNA BUNA BAĞLADIYSAN SEN YA HİÇ BİŞEY BİLMİYORSUN O ZAMAN BAŞTA NE İŞ İN VAR YADA BİLEREK BU DURUMA SONUCA SEBEP OLDUNUZ ALLAH İNDİNDE HESABI OLUR.BİRBİRİNİ KIRDIRMANIN ZAFERİ OLMADIĞINI SÖYLEMEDİLERMİ SİZE,DIŞ GÜÇLERİN KULLANIP KULLANIP HARCADIĞINI BİRİLERİNE GÜVENMEYİN DÜRÜST OLUN DEMEDİLERMİ SİZE.ORTADOĞUDA KÜRDİSTAN RAHAT KURULSAYDI Şİİ SÜNNİ SAVAŞI ÇIKSAYDI ÜLKEMİZ KARIŞSAYDI TÜRK MİLLETİDE SES ÇIKARMADAN BU SONUCA ULAŞMAK İSTEYENLERİ KUZU KUZU SEYRETSEYDİ O ZAMAN DIŞ GÜÇLERLE ARANIZ AÇILMAZDI.ÇOKYAZIK
allah cezasını versin kim bunlara destek veriyosa ama sadece suriyde suçlamak haksılık olur mahaliflerin hiç mu suçu yok bu işte kimin parmağı versin yüce rabim cezalandırsın o mahsumların hakını milyonkere onlara sorsun
Çünkü ya onların askeri uzmanları hiçbir şey bilmemektedir ve kara cahildir ya da kamuoyunu istedikleri gibi kullanabilecekleri kadar cahil sanmaktadırlar.
ab mısıra silah satısını durdurmus hahaha guleyım barı acıklamayı yapmadan once on yıllık mühimmatı silahları yollayın sılah sevkıyatı yapılmayacakmıs gıden gıttı saten durdursan ne olur kı ellerındekı silahlarla saten insanları katletmeye yetecek kadar yolladınız bizlerde haberlerı izlerkenn aaa bak ab sılah satısını yasakladı dıyelım dımı oyle yapacagınıza oldurmeyeceksın diyeceksınız bunu beklerım ben
Tayyip eski kankasını sırtından vurmasaydı olaylar bu günlere gelmez bu ölümlerin hiçbiri olmazdı.
ama esad rejımı yaptı amayapmadı ne fark eder allah yapanın yaptıranın belasını versın bızde oturup seyrederiz sankı fılım seyrediyoruz senın rejımınede ınsanlıgınada taa ansını s....m
Diğer Haberler