MAGAZİN

Survivor 2016'dan elenen Tuğba Özay açıkladı, adada cinsellik var mı?

Geçtiğimiz haftalarda Survivor 2016'da ünlüler takımına veda eden Tuğba Özay, adada yaşadıklarını anlattı. İşte Özay'ın yaptığı açıklamalar...

Survivor 2016'dan elenen Tuğba Özay açıkladı, adada cinsellik var mı?

Burada yaşanan entrikalardan ve adadan elenmesini beklediği isimlerden bahseden Tuğba Özay, belki de adayla ilgili en ilginç röportajlarından birini Armağan Çağlayan'a verdi.

Survivor hayatının ekrandan görünen bölümleri ve yarışmalar dışında nasıl geçiyordu?

İlk bir ay ben de barakada yaşıyordum. Daha sonra kendim için bir yaşam alanı yaptım.Sabah erkenden kalkıyordum, ilk işim ormana gidip kütükler toplamak oluyordu. Düşünebiliyor musun Atlantik okyanusunun dibindesin ve sabah yüzünü orada yıkıyorsun. İnanmaz bir deneyim.

Ateşimi yaktım, hamağımı kurdum, çamaşırlık yaptım, çok güzel bir oturma düzeni yaptım.

Tepsiler sehpalar, rüzgar gülleri yaptım kendime. Sonuçta hayatın bir süreliğine bile olsa orada geçiyor ve kendi yaşam alanını yaratıp bundan keyif almaya bakmak lazım.

Gece yarısı yıldızların kaymasını izliyordum.

Bir gece tam 5 tane arka arkaya yıldız kaydı. Ertesi gün dokunulmazlık Oyunu vardı. Ben de her yıldız kaydığında bir dilek tuttum ve biri de yarın oyunda iyi olmaktı ve ertesi gün 5 oyun oynadım ve 5'te 5 yaptım ?

Oradan buraya bir şeyler getirdin mi?

Ben tabii konseyde eleneceğimi bilmediğim için, konseye giderken yanıma hiç birşeyimi hatta orada kullandığım çantamı ve özel eşyalarımı bile almadım. Ancak söyledim onları getirecekler bana.

-

10 Şubat benim doğum günüm.

Bizim adanın karşısında küçük bir ada var, oraya gittim dalmaya ve kocaman bir deniz minaresi buldum, bu da bence tabiat ananın bana doğum günü armağanıydı.

"Tabiatın Kızıyım" diye boşuna demiyorum:)

REGL İZNİ VAR!

Sigara içen var mıydı orada?

O özel izinler bazı durumlarda oluyor mu bilmiyorum ama ben kullanmadığım için bilmiyorum. Mesela kadın olarak regl için izin veriyorlardı. Ama zaten bir müddet sonra kesiliyorsun. O da kesiliyor.

Yeterli beslenememe ile alakalı olabilir mi?

Tabi. Mesela göğüslerim o kadar sönmüştü ki. Etimi tuttuğum zaman sanki her şeyin içi boşalmış gibiydi. Bacağımı tutuyorum, kalçamı tutuyorum. Allah'ım diyorum her şey kaybolmuş falan. Geldim toparladım. O ayrı da. Onun dışında mesela Hindistan cevizi kirpiklere de faydalıymış, onu da orada öğrendim, baya uzattı. Saçlarım hiçbir işlem görmediği için, işte fön makinası vs bunları görmediği için.

MESELA SEKS HAYATI
Daha sağlıklı oldu?
Daha sağlıklı oldu. Ben hep olayın güzel yanlarından bakmaya çalıştım. Cildin daha bir güzelleşiyor. Yani güzel şeyler kattı bana Survivor. Mesela seks hayatı…

ŞAP MI ATIYORLAR
Ne oldu? Hiçbir şey olmadı…
Hiç… Herhalde hormonların orada devreye girmiyor yani, hiçbir şekilde aklıma gelmedi, hiç! Sıfır… Hiç düşünmedim…Hatta bazı arkadaşlar şey diyordu; "Ya kazandığımız ödül oyunlarına şap mı atıyorlar" falan diyorlardı.

Okuyucu Yorumları9 yorum
 • 975 Oy
  ÇOK İNANDIK..
 • 647 Oy
  çok önemli bir konu survivor olmadan yaşayamayız orda cinsellik olup olmadıgını bilmeden nefes alamayız o kadar önemli bir konu ki sabırsızlıkla bu açıklamayı bekliyorduk.
 • 579 Oy
  hıyar felanmı dağıttılar?
 • 534 Oy
  SEN NASIL DURDUN SEKSİZ ASLA INANMAM VALLA
 • 465 Oy
  he anam he
 • 5 Oy
  aç ayı oynamaz tugbaa :)
 • 3 Oy
  yaa ne sapık bunlar yaa bizene milletin cinsel hayatundan .bu programları yayınlanlarada sapık
 • 3 Oy
  Parmaklamak serbestmiydiki ?
 • 2 Oy
  Uzman çavuşlara Sözde iyilik yaptılar ne dedi seni emekli olana kadar memur olarak çalıştıracağım dedi.ilk basta bu cazibeli geldi insanlarda peki tamam dedi 5 ayı kalan memur oldu ve 5 ay sonrada zorunlu memurluktan emekliliğe sevk etti devlet.sonuç olarak uzman çavuş olarak 5 ay çalışsa idi 2,100 lira maaş alacak iken memur yapıp Sözde iyilik yaptı ve 5 ay sonra memurluktan 1,600 lira vererek emekli ediyor.bu insanların daha ilkokul ve lise seviyesinde okuyan çocukları var.45 yaşından sonra emekli maaşıyla geçinemeyip nerde iş bulupta çalışacak.25 yılını askerliğe vermiş bu insanlara yazık

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.