Survivor 2018'de Gönüllüler takımından All Star Ünlüler'e geçen isim kim oldu?

Survivor 2018'de ada konseyinde yapılan oylama sonucunda Gönüllüler takımından All Star takımına geçen kadın yarışmacı belli oldu. Survivor'da Gönüllüler takımında yapılan oylama sonucunda konseyden kimin adı çıktı? Kadın yarışmacılarından Ünlüler'e gitmesi için Gamze ve Ecem'in isimleri yazıldı.

Survivor 2018'de Gönüllüler takımından All Star Ünlüler'e geçen isim kim oldu?

Survivor 2018'in 3. gününde Gönüllüler takımındaki kadın yarışmacı sayısının fazla olması nedeniyle bir ismin All Star takımına geçeceğini Acun Ilıcalı açıklamıştı. Survivor'ın Salı akşamı yayınlanan bölümünde, ada konseyinde Gönüllüler takımı gidecek yarışmacının ismini belirlemek için oylama yaptı.

KONSEYDEN ÇIKAN İSİM BELLİ OLDU
Gönüllüler'deki oylama sonucunda karşı takıma gitmesi için Gamze'ye 5 oy çıkarken, 7 kişinin ismini yazdığı Ecem Karaağaç, Gönüller'den All Star'a geçen yarışmacı oldu. Oylama sonucunda Ecem Karaağaç adı en fazla yazılan isim olunca All Star takımına geçti ve her iki takımın sayıları da eşitlenmiş oldu.

gamze-ecem

ECEM KARAAĞAÇ: 'BİR KİTLEM OLDUĞU İÇİN ADIM YAZILMIŞ OLABİLİR'
Karşı takıma gitmesi için adının açıklanmasının ardından konuşan Ecem Karaağaç, 'Bunu tahmin ediyordum. Arkadaşlarımın fikirlerine saygı duyuyorum. Bir yarışmadan geldim.Belli bir kitlem var. Belki de bunu düşünerek yazdılar, saygı duyuyorum. Survivor'a Gönüllüler takımı için savaşmaya gelmiştim, şimdi All Star takımı için savaşacağım' dedi.

ecem


HAKAN GAMZE'NİN ADINI YAZDI

Survivor'ın ilk gününde Gönüllüler'e geçirilen Hakan Hatipoğlu ise Gamze'nin adını yazdı. Gamze'nin çok iyi biri olduğunu ancak, Survivor için psikolojik ve fiziksel olarak hazır gelmediğini söyleyen Hakan, 'Üzülerek de olsa Gamze'nin adını yazıyorum' dedi.

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?
Daha önce tv8'de yayınlanan Göz6 yarışmasında mücadele eden Ecem Karaağaç, yarışmada finale kalmayı başarmıştı.

Aslen Bursalı olan Ecem Karaağaç, 14 Temmuz 1991’de doğdu. Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezun olan Ecem Karaağaç, Göz 6 yarışmasının iddialı isimlerinden biriydi. Finale kadar gitmeyi başarmış ancak son anda Survivor biletini Berna Keklikler’e kaptırmıştı. Lisansını spor dışındaki bir alanda tamamlayan Ecem Karağaç, profesyonel olarak yüzücülük yapmakta olup 6 yıl kadar lisanslı basketbol oynamıştır. Ayrıca okçuluk, rüzgar sörfü, futbol, kayak ve binicilikle uğra

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler