MAGAZİN

Survivor adasında kim elendi?

Survivor'da Pazartesi akşamı yayınlanan bölümde SMS oylaması sonucu adaya ilk veda eden isim belli oldu.

Survivor adasında kim elendi?

Acun ılıcalı'nın yapımcılığını yaptığı Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. Duygu ve Emel'in elemelere kaldığı gecede, SMS oylaması sonucu adadan elenen isim Emel oldu.

Geçen hafta da dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ada konseyinde sms oylaması için Duygu'nun adını yazmıştı. Bu hafta yapılan konseyde ise Emel'in adı yazıldı. İkili arasındaki SMS mücadelesi sonucu Duygu, bu haftaki dokunulmazlık yarışmasını kazandığı için adada iki hafta daha kalmayı garantiledi.

SURVIVOR

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Bozok sürekli kendisini dinlesinler istiyor duygu da öyle yapmayınca kötü oldu.oradakiler de tarafsız davranamıyolar bence duygu ya gerizekalı demek de kesinlikle çok kabaca bir davranıştı
duygucuyuz helal olsun kıza, dıslıyolar ya ekıp olmuslar duyguya karsı
tv tarihinin en saçma programlarından birisi hiç bir bölümünü izlemedi haberinide okumadan sadece yorum yazayım diye başlığa baktım hemen de gidiyorum.
Bir erkek ki düşünün bir bayan ne kadar laf söylerse söylesin ona defol git lan desin böyle bir dünya yok. Duygu yu savunmuyorum agresif fevri olabilir ama Bozok ve Mustafa gerçekten çok terbiyesiz. Duygu onlara gücün ne olduğunu gösterdi. Bozok güya Lider ama oyunlarda hiçbir işe yaramıyor. Emel Bozok un kurbanı oldu açık ve net...
Duygu nun asabi olmaması gerekir. Bozokla sorunu varsa bu sorunu diğerlerine yansıtmamalı diye düşünüyorum. Cazgırlıkla bir yere gelinmez sonuçta.
çok sevindim iyi oldu bozokaaaa...
ya abi hepsinin tıkırı yerinde kim elenirse elensin bize neee
Adada kimse Duygu'yu sevmiyor belki ama , ekranlarda ise kimse Bozok'u sevmiyor.
bozok kafasına göre abiyi oynuya ama oyunlarda fıs , ümit karan fena bozdu birebirde , baksın işine..
bozok kafasına göre abiyi oynuya ama oyunlarda fıs , ümit karan fena bozdu birebirde , baksın işine..
bozok abilik taslıyor ama icraat yok murat ta ümiti seçip duruyo adam gerçek sporcu senin gibi ilaçlamı
duyguyu acun gönderirmi cadoloz kavgacı nekadar çok kavga okadar çok reyting
Duygu gitmeliydi psiklojisi bozuk hasta bi kız hal ve harektlernden bu görnyr, gelelm hangisi daha iyi yarışdı emel daha kötü duyguya göre ama yinede bu işler reytinglerle dönyr arkdşlar orda sürekli bi kavga tartşma olacak ki buda yapımcının işine gelecek ;) bizim türkiye böyle bi millet Allahın hasta beynli duygusuna türk milletn oy göndreceğini hiç sanmıyorum.!
ben emelin gıtmesıne cok şaşırdım.. bu olmamalıydı... aslında acunun bile duygunun kalmasına izin vermemelıydı... çok şaşkınım...
Diğer Haberler