MAGAZİN

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 4 Mayıs Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021'in 5 Mayıs Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını gönüllüler kazanmış ve ünlüler takımından iki yarışmacı elemeye kalmıştı. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise sms birincisi olan yarışmacı, son eleme adayını belirledi. Survivor 2021'den elenen yarışmacının açıklanmasından sonra ise Acun Ilıcalı yeni dönemin başladığını duyurdu. Survivor'da takımlar karışacak ve iki yeni takım ortaya çıkacak.

Survivor'da kim elendi? Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu?  İşte 4 Mayıs Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor Türkiye’de bu haftanın dokunulmazlık oyunların ikisini de gönüllüler takımı kazandı. Survivor konseylerinde yapılan oylamalarda ise ünlüler takımından iki aday belli olmuştu. Survivor son bölümde ise ünlülerde sms birincisi olan isim 3. eleme adayını belirledi. Son bölümde eleme konseyi öncesinde ise iletişim oyunu oynandı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor son bölümde ünlüler ve gönüllüler takımları iletişim ödülü oyununda karşı karşıya geldi. İletişim oyunu, Dominik'in en uzun nehri üzerine kurulu parkurda oynandı. Nefesleri kesen iletişim oyununu 10'a 6 skoruyla ünlüler takımı kazandı. Ünlüler takımı ödül olarak, ada hayatlarını anlatan kısa video çekip sosyal medyadan paylaşma şansını yakaladılar.

iletişim1

SURVIVOR'DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta ünlüler takımı için sms halk oylaması sonuçları Acun Ilıcalı tarafından ada konseyinde açıklandı. Survivor'da ünlüler takımında sms birincisi İsmail Balaban oldu.
ünlüler1

Survivor ünlüler takımında sms oylaması ise şu şekilde oldu.
1- İsmail
2- Batuhan
3- Sergen
4- Merve
5- Melis

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarını gönüllüler takımı kazanmıştı. Bu yüzden ünlüler takımı iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. İlk eleme adayı Sergen olmuştu.

sergen1

İkinci ada konseyinde yapılan oylamada ise diğer adayı Merve olarak belirlendi.
merve
Ünlülerde sms birincisi olan İsmail Balaban ise son eleme adayı olarak Melis'in adını söyledi.

melis1

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021'de bu hafta eleme kalan Merve, Sergen ve Melis arasında sms oylamasında en az oyu alarak elenen yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor'dan bu hafta elenen yarışmacı ünlüler takımından Melis oldu.

melis3

Survivor'da veda konuşması yapan Melis, "Hedefim buradan çok daha ilerisiydi. Ama yolum burada bitiyormuş. Buraya kadar gelebilmek de başarı" ifadelerini kullandı.

SURVIVOR'DA TAKIMLAR KARIŞIYOR! ACUN ILICALI AÇIKLADI

Survivor 2021'de elenen yarışmacının ünlüler takımından Melis olmasının ardından, Acun Ilıcalı yarışmacılara aldıkları kararı açıkladı. Ilıcalı, ünlüler takımında tek kadın yarışmacı kalmasından dolayı, takımların karışacağını duyurdu. Survivor'da yeni takımlar ise 5 Mayıs Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Survivor'ın özel bölümünde açıklanacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
yuh ismail birinciyse bu oyunların içindede oyun içinde oyun var demektir rezillik hat safada demekki neymiş dürüstlük efendilik para etmiyor yalacılık çirkeflik para ediyormuş
öyküsüne kavuştu
Geri Dön