MAGAZİN

Survivor'da takımlar karışıyor! Survivor'da yeni takımlar nasıl olacak?

Survivor 2021'de yeni bir dönem başlıyor. Survivor'da son olarak ünlüler takımından Melis Sezer'in elenmesinin ardından Acun Ilıcalı, takımların karışacağını yarışmacılara açıkladı. Ünlüler takımının 4 kişiye düşmesi ve kadın yarışmacı olarak sadece Merve Aydın'ın kalmasıyla güç dengeleri bozuldu. Survivor'da yeni takımlar ise ekrana gelecek olan özel bölümdeki konseyde açıklanacak.

 Survivor'da takımlar karışıyor! Survivor'da yeni takımlar nasıl olacak?

Acun Ilıcalı geçtiğimiz Pazar akşamı Instagram'dan yaptığı canlı yayında, ünlüler takımından elenen yarışmacı kadın olursa takımların değişeceğini açıklamıştı.

YENİ TAKIMLAR OLACAK

Bu hafta iki dokunulmazlığı da kaybeden ünlüler takımında eleme adayları Sergen, Merve ve Melis oldu. Sms oylamasında en az oyu alan Melis Sezer, Survivor'dan elenen yarışmacı oldu. Böylece ünlüler takımında yarışmacı sayısı 4'e düştü ve takımda Sergen, Batuhan, İsmail ve Merve kaldı. İki takım arasındaki dengenin bozulmasının ardından ise Acun Ilıcalı aldıkları kararı yarışmacılara açıkladı.

Buna göre Survivor'da ünlüler ve gönüllüler takımları karışacak. Her iki takımda da kadın yarışmacı sayısı eşit olacak. Acun Ilıcalı, Survivor'ın 5 Mayıs Çarşamba ekrana gelecek olan özel bölümündeki konseyde yeni takımların açıklanacağını duyurdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön