Survivor'da Yasin ile Yunus Emre kavgası! Gönüllüler takımı karıştı

Survivor 2020 yarışmasında sinirler iyice gerildi. Survivor'da Barış ve Sercan kavgasının ardından Yunus Emre ile Yasin de birbirine girdi. Gönüllülerde ödül oyunu öncesi yaşanan kavga herkesi şok etti.

Survivor'da Yasin ile Yunus Emre kavgası! Gönüllüler takımı karıştı

Survivor 2020'nin 30 Mart Pazartesi ekrana gelen 32. bölümünde gönüllüler takımından Yunus Emre ve Yasin arasında oldukça gergin anlar yaşandı.

Yunus Emre ile Yasin arasında ada konseyi sonrasında tartışma çıktı. İkili arasındaki sözlü tartışma gittikçe büyüdü. Ve sonrasında Yasin ile Yunus Emre, birbirlerinin üzerine yürümeye başladı. İki yarışmacıyı, takım arkadaşları zor ayırdı. Oyun alanında meydana gelen tartışmaya ünlüler takımından yarışmacılar da sakinleştirmek için dahil oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
napalım yani şuan dünya böyle büyük bi krizin içindeyken oturup onlarımı izleyelim sonrada niye böyle yaptılar diyemi tartışalım sacma sapan bir program zaten hele bugunlerde izleyen varmı ki ...
şu yasin denen şahası ne kadar itci ne kadar bir itici tip ya ne kadar çirkin biri inşahallah elenir
Millet hastalık derdinde bunlar hala tiyatro peşinde. Bence bu tür programların acilen yasaklanması gerekiyor. Ben tüm yetkili mercilere şikayet ettim üzerime düşeni yaptım. Halkı öfke, kim ve şiddete teşvik ediyorlar resmen.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler