MAGAZİN

Survivor Nisa sakatlandı mı? Survivor'da kutuya tekme atan Nisa'ya ne oldu? Acun Ilıcalı'dan uyarı geldi

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının son bölümünde, erzak oyunu sırasında kaybeden Nisa Bölükbaşı sinirden çılgına döndü. Sayı kaybeden Nisa oyunda kullanılan tahta kutuya tekme atınca acı içinde kaldı. Doktor Ulaş'ın müdahale ettiği Nisa'nın sakatlığı ise merak konusu oldu. Acun Ilıcalı'dan ise Nisa'ya uyarı geldi. Peki Survivor Nisa sakatlandı mı?

Survivor Nisa sakatlandı mı? Survivor'da kutuya tekme atan Nisa'ya ne oldu? Acun Ilıcalı'dan uyarı geldi

Survivor 2020'nin 63. bölüm erzak ödülü oyunu esnasında gönüllüler takımından Survivor Nisa sayıyı kaybedince kendini sakatladı.

nisa34

KUTUYU TEKMELEYEN NİSA SAKATLANDI!

Survivor 2020’de ünlüler ile gönüllüler haftalık erzak paketi için karşı karşıya geldi. 1 Mayıs 2020 tarihli Survivor 63. bölümde gönüllüler 1-0 önde iken Elif ile Nisa parkura çıktı. Survivor’ın iki hızlı yarışmacısı, müthiş bir mücadele verdi. Ve parkuru kısa zamanda aynı anda tamamladılar. Nisa ile Evrim, üçer tane kutu devirdiler. Son kutuyu deviren Elif, sayıyı kazandı.
NİSA

"MUTLUYKEN BİLE AYAĞINI KIRACAKSIN"

Bunun üzerine sinirlenen Nisa, kutuya tekme attı. Fakat kendini de sakatladı. Doktor Ulaş Bey, Survivor Nisa’ya anında müdahale etti. Acun Ilıcalı ise durumu öğrenmek için geldi. Ciddi bir durumun olmadığını öğrenen Acun Ilıcalı, “Denizi geçtik, derede boğulmayalım” diyerek Survivor Nisa’yı uyardı. Acun "Yarışmacılar kollarını ayaklarını böyle kırıyor. Bu defa ne yapacaksın diye merak ediyoruz. Mutluyken ayağını kıracaksın. Puzzle gibisin. Denizi geçtik derede boğulmayın" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
çok şımarık bir yarışmacı böylesi gelmedi survivora. oradaki insanların hakkını yiyor sürekli mızmız artık izleyemiyoruz bu kız yüzünden.elesinler artık ne bekliyorlar.
Naz yapıyor Naz, Amacı başarısızlıklarını naz yaparak dikkatleri üzerine çekmek,
Geri Dön