HABER

Survivor Poyraz neden oynamıyor? Survivor Poyraz'ın sakatlığı ne?

Survivor Poyraz neden oynamıyor? Tv 8 ekranlarının fenomen yarışmasını izleyenler tarafından merak konusu oldu. Murat Ceylan tarafından Ödül Oyununda oynamayacağı açıklanan Survivor Poyraz'ın sakatlığı ne? sorusu popüler yarışmacının sevenleri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor Yiğit Poyraz'a ne oldu? İşte, Survivor Poyraz'ın sakatlığı hakkında detaylar!

Survivor Poyraz neden oynamıyor? Survivor Poyraz'ın sakatlığı ne?

Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden Yiğit Poyraz'ın ödül oyununda oynamama sebebi arama motorlarında yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Başarılı yarışmacı Survivor Poyraz geçtiğimiz akşam oynanan ödül oyununda yer almadı. Survivor doktoru tarafından oynamasına izin verilmeyen Yiğit Poyraz'ın sağlık durumu nasıl? sorusu ise sevenleri tarafından araştırılmaya başlandı. İşte, Survivor Poyraz'ın sakatlığının nedeni!

Survivor Poyraz'ın neden yok?

Tv 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor'da geçtiğimiz akşam ünlüler ve gönüllüler takımları ödül oyunu için mücadele etti. Oyunun başlamasından hemen önce seçmeler sırasında, Murat Ceylan tarafından sakatlığı nedeni ile Poyraz'ın oyunda yer alamayacağı duyuruldu. Bir süredir kasık ağrısı çeken Poyraz'ın ağrılarının artması nedeni ile Doktor Metin Kuş tarafından oyunda yer almasına izin verilmediği tahmin ediliyordu. Poyraz'ın sağlık durumu ile ilgili yapılan açıklamada enfeksiyon teşhisi konulduğu belirtildi.

Survivor Poyraz kimdir?

Yiğit Poyraz 26 Aralık 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Bodrumda’da büyüyen Poyraz, Robert Koleji mezunudur. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü kazanan başarılı yarışmacı, değişim programı ile bir yıl boyunca Sydney University’de eğitim almıştır. Küçük yaştan itibaren spor ile ilgilenen Poyraz, yarışmanın en iddialı isimleri arasında yer alıyor.

Geri Dön