MAGAZİN

Survivor'da dün akşam neden eleme olmadı?

Survivor'da dün akşam neden eleme olmadı?

Survivor'da dün eleme gerçekleşmedi. Acun Ilıcalı erteleme kararını 'geçtiğimiz hafta iki milli maç yayını yaptığımız için eleme yarın olacak' diyerek konsey akşamının bu gece yapılacağını açıkladı. Survivor'da kim elenecek sorusu bu akşam yanıt bulacak.

Survivor'da kim elendi sorusunun cevabını arayanların bu sorusu yanıtsız kaldı. Survivor'da dün akşam eleme yapılmadı. Acun Ilıcalı bu kararı, 'arkadaşlar geçtiğimiz hafta iki tane milli maç yayınını canlı yaptık, bu yüzden eleme yarın akşama kaldı' diyerek açıkladı.

Survivor'da iki dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı 4 aday çıkarmış, öncelikle takım karıryla Erdi ilk aday olmuş ardından bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Tuğçe, Berna'nın adını vermişti. Oyunun ikinci gününde de kayıp yaşanınca, Takım oylamasında Bulut'un adı çıkmış, bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Volkan, Gökhan'ın adını söylemişti

GÖNÜLLÜLERDE GİTME ADAYI KİM OLDU?

Gönüllüler takımında Erdi, Berna, Bulut ve Gökhan bu hafta elenme potasındaki adaylar

ÜNLÜLER ADASINDA SERT KAVGA!

Kazanılan oyunların ardından bir süre sessiz ve sakin bir ortama sahip olan ünlüler adasında sinirler gene gerildi. Coconut tartışması büyüdü ve farklı bir yere geldi. İlhan Mansız kazanılan ödüllerde Adem'in yemekleri seçerek almasından dert yanarken, Adem'de İlhan'ın tavırlarından rahatsız olduğunu dile getirdi. Şahika ve Sema arasında ise coconut ile başlayan kriz performans düşüklüğüne kadar ilerledi. Tartışmaya sonradan katılan Furkan'da, Şahika'nın haksız olduğunu dile getirerek hem oyunlarda hem de ada hayatında bir şey yapmadığından yakındı.

İLETİŞİM OYUNUNU GÖNÜLLÜLER TAKIMI KAZANDI

Dün akşam yapılan İletişim oyununda kıyasıya mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler ailelerinden gelen mektupları okuyabilmek için büyük bir yarış verdiler.

Kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu. İki turu da önde tamamlayan Gönüllüler takımı, Ünlüler'i 2-0 mağlup etti.

BU AKŞAM NELER YAŞANACAK?

Bu akşam ada hayatında ciddi sıkıntılar yaşanırken, parkurunda oldukça zorlu olduğu dikkat çekiyor. Kazanılan oyunların ardından sinirler biraz yumuşarken, kaybedilen oyunların sonrasında iki adada da tartışmalar durmak bilmiyor. Bu akşam aynı zamanda eleme akşamı da olacak. Survivor'da bu akşam elenecek yarışmacı belirlenecek

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Kusura Kalma DİRİLİŞ TRT
türk miileti gözün de çok büyüttü bu adamı ve yarışmalarını
bulut elenmiş yazayım şimdiden..
Geri Dön