MAGAZİN

Survivor'da kim elendi?

Survivor'da kim elendi?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ilginç bir konsey yaşadı. Üç aday çıkan konseyde yarışmaya veda eden isim Mehmet oldu.

Tv 8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması olan Survivor'da dün akşam oldukça ilginç bir konsey yaşandı. Konseyin ilk şoku elemeye geçmeden Gönüllüler takımından iki yarışmacının konseye katılmamasıyla yaşandı. Konseyin toplanmasına 1, 2 saat kala adada yaşanmaması gereken olaylar gerçekleşti. Zafer ile Semih'in, aralarında henüz netleşmeyen bir olay sonuıcu konseye katılmalarına izin verilmedi. Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklama sonucu, görüntülerin incelenip, Zafer ve Semih'in adadan diskalifiye olup olmayacağının yarın belli olacağı öğrenildi.

Bunun ardından halktan gelen sms oyları sonuçları açıklandı. İlk konseyde Tuğba Özay ile Yunus Günçe aday olmuştu. Ancak sms oylaması sonucu Tuğba Özay'ın birinci olması tüm dengeleri değiştirdi ve Tuğba Özay eleme potasına Mehmet'i soktu. Böyle bir durum gerçekleşince sms oylamasında ikinci olan yarışmacının da bir isim söyleme hakkı doğdu. Sms oylaması sonucunda ikinci olan yarışmacı ise Ezgi Avcı oldu ve oda eleme potasına Nagihan'ı soktu.

Yunus Günçe, Mehmet ve Nagihan arasında yapılan oylama sonucu en az oyu alan Mehmet, Survivor adasına veda eden isim oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
ADALET SIRADA ATAKANNNNNNNNNN VAR
İLAHİ ADALET YARIŞMANIN BAŞLADIĞI GÜNDEN BUYANA TUĞBA'I GÖNDERMEYE ÇALIŞIYORLAR AMA İŞTE İLAHİ ADALET BU BENCE TAKIMDA NAGİHAN VE ATAKAN'DAN DAHA KALLEŞ DAHA AŞAGILIK KİMSEYOK
Bir daha izlemeyi kaldıramıyorum. Bu adam bukadar saf ve neşeliyken. İşi gücü fitnelik fesatlık olanlar kalıyor hatta birinci bile çıkıyor. BU adam kalp olarak en temiziydi bu adanın. Halkımızın takdiri herzamanki gibi cins insanlardan yana oldu.
Geri Dön