KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sütyen takmaktan nefret eden kadın bulduğu pratik çözümü paylaştı

  Sütyen takmak göğüsleri toparlayıp daha dik görünmelerini sağlasa da gün içinde rahatsızlık verebiliyor. Kadınlar bir an önce eve gelip sütyenini çıkarmanın hayalini kuruyor. Toplumda birçok kadın sütyen takmamaya başladı. TikTok'ta sütyen takmaktan nefret ettiğini belirten bir kadın bulduğu çözümü paylaştı.

  Sütyen takmak sıkışmış bir hissiyat verebiliyor. Sırt ağrılarına sebep olabilen sütyenlerden kurtulmak için çeşitli çözümler aranıyor. Son zamanlarda artan yapışkan sütyenler hayat kurtarıcı olabiliyor. Bir kadın TikTok hesabında dekolteli üstünde kullandığı rahat ve etkili çözümü paylaştı.

  Ekran görüntüsü 2023-01-25 101918

  Kadın paylaştığı videoda sütyen takmaktan nefret edenlerin yapışkan sütyenleri rahatlıkla kullanabileceğini belirtti. Kadın paylaştığı videoda siyah ultra kısa bir bluz giymişti ve bir elinde ten rengi yapışkan sutyeni tutuyordu.

  Ekran görüntüsü 2023-01-25 101944

  Sütyenini giydi ve göğüs dekoltesini vurgulayarak "Çok daha rahat" dedi. Yapışkan sütyenler giyildikten sonra yıkanıp kurutulduktan sonra tekrar kullanılabiliyor. Ancak yapışkanlıkları zaman içerisinde azalabiliyor.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler