Havalimanına füze saldırısı: Çok sayıda yaralı var

Resmi televizyon, Yemen'deki Husiler'in Abha Havalimanı'na düzenlediği füze saldırısında çok sayıda yaralı olduğunu bildiriyor.

Havalimanına füze saldırısı: Çok sayıda yaralı var

Suudi Arabistan'ın güneyindeki Abha Havalimanı'na bir füze düştü. Arap Koalisyonu, Yemen'deki Husilerin fırlattığı füzenin havalimanına isabet ettiğini duyurdu.

Resmi televizyon ise, havalimanında en az 26 kişinin yaralandığını bildiriyor.

Husilerin Al Mesirah televizyon kanalı, bu sabah havalimanının kruz füzesiyle hedef alındığını aktarmıştı. Koalisyon açıklaması, saldırıyı doğrulamış oldu.

Suudi Arabistan'ın başını çektiği Arap Koalisyonu, Yemen'de İran destekli Husiler'e karşı savaşıyor. Yemen'den daha önce birçok kez Suudi Arabistan'a füze atılmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
israilde kuma batan uçağı istanbulun yeni havalimanında oldu diye sosyal medyada yayan chp liler şimdi bunu da istanbulun yeni havalimanına taşırlar ,paylaşımlarının yüzde yüzü yalan!
geri zekalı bu olayla ne alakası var.
@extrabilenadam İstanbul hava limanında ne kadar rüşvet yolsuzluk,haram hile kul hakkı yetim hakkı gasp edildiğini unutma.chp ye laf atacağına ülkenin ne hale geldiğine bir bak,islam coğrafyasında niçin 1500 yıldan buyana huzur olmaz, lanetlimi biraz kafa yor,bırak chp.yi bu kafayla anca bu işler oluyor.
@zsenol normal tipik bir akp li
@cemo3641 tipik geri zekalı chp mantığı yapılan herşeye iftira atın
@zsenol salak peki israildeki olayın ne lakası vardı?
YİYİN BİRBİRİNİZİ GERİZEKALILAR ARABİSTAN SEN NE LANET BİR ÜLKE OLDUN MÜSLÜMANLARI PERİŞAN EDENLERLE KOL KOLASIN YAHUDİLERİN BİRYERLERİNİ YALIYORSUN DİĞER TARAFTAN KİMLERLE SAVAŞIYORSUN
Buda gösteriyorki Rus füzelerine karşı, sahtekar abdnin hava kalkanları bi işe yaramıyor.İyiki S400 almışız. Kalleş abd bizi 80 yıldır hava savunma sistemsiz bıraktı,çünkü düşmanımız,çünkü bize saldırmayı düşünmekte.Büyüksün Reis kalleş amerikayı gömdün.
@vatandas1953 ha ha ha
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler