Swarovski Nişantaşı Açıldı

Dünyanın en büyük kesme kristal üreticisi Swarovski 7. mağazasını açtı.

Swarovski Nişantaşı Açıldı

Kendi adını taşıyan mücevher, aksesuar, ev dekorasyon ürünleri ve sanat objelerinden oluşan koleksiyonları ile tüm dünyayı büyüleyen, dünyanın en büyük kesme kristal üreticisi Swarovski’nin Türkiye’deki 17. İstanbul’daki 7. Butiği Nişantaşı Teşvikiye Caddesi’nde açıldı.

Swarovski, Nişantaşı Teşvikiye Caddesinde yer alan yeni butiğinde kristalin ne kadar yaratıcı, göz alıcı ve farklı şekillerde kullanılabileceğinin göstergesi olan moda mücevherlerinden, saatlere, küçük deri aksesuarlardan, kristal objelere kadar pek çok farklı ürünü markanın tutkunları ile buluşturuyor. Modası hiçbir zaman geçmeyen klasik parçalardan günün eğilimlerini yansıtan tasarımlara, yaşı ve tarzı ne olursa olsun tüm kadınlara farklı ortamlarda kullanabilecekleri seçenekleri sunan, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde hediye alışverişlerini kolay ve keyifli hale getiren Swarovski artık Nişantaşı’nda parlıyor.
Dünyanın bütün moda başkentlerindeki Swarovski butiklerinin yenilenme projesinin bir parçası olarak Swarovski Nişantaşı butiği “Crystal Forest”- “Kristal Orman” adı verilen mağaza konspeti ile açıldı. Dünyaca ünlü Japon tasarımcı Tokujin Yoshioka tarafından Swarovski için özel olarak tasarlanan Crystal Forest, kristalin sınırsız imkanlarına dikkat çekerek firmanın daimi kesinlik ve mükemmellik arayışının yanı sıra, Swarovski’nin Modern Lüks konseptini de içinde barındırıyor. Yeni mağaza konsepti, Swarovski’nin marka kimliğiyle tamamen uyum içinde bir atmosfer yaratmak adına mültimedyayı ışık ve kristalle birleştiren çoklu algılı bir deneyim yaratıyor.

Swarovski koleksiyonları Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya illerinde olmak üzere markanın 17 mağazasında satışa sunuluyor. Swarovski’nin ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de mağaza ve satış noktaları bulunuyor.

Bir asırdan uzun bir sürede kazandığı deneyim ve ustalıkla Swarovski’nin yarattığı koleksiyonlar mümkün olan en geniş kitleye lüks, mutluluk ve tasarımda mükemmelliği bir arada sunmaya devam ediyor.

Swarovski Nişantaşı,
Tesvikiye cad. Nar Apt. No:141/1 Nisantasi Tel :0212 240 29 32/ 0212 240 29 53

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler