HABER

Taciz suçuna rekor ceza

Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi'nde taciz, kasten yaralama ve hürriyeti tehdit suçlamasıyla yargılanan iki arkadaş, 69 ve 47 yıl hapse mahkum edildi.

Taciz suçuna rekor ceza

Muğla'nın Dalaman ilçesinde bir gazinoda çalıştıkları iddia edilen S.U ve S.Ö isimli kadınları 2013 yılı Mart ayında gezip dolaşmak amacıyla bir otomobile bindirip Fethiye'nin Göcek beldesi çevresinde cinsel tacizde bulunup yaraladıkları ve elbiselerini çıkarıp Göcek Tüneli yakınında çıplak vaziyette bırakarak kaçtıkları iddiasıyla yakalanan Muhammet A. (22) Coşkun A. (20) isimli iki arkadaş tutuklandı. Muhammet A. ve Coşkun A'nın Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılan duruşmasında her iki sanığa rekor ceza verildi. Karar duruşmasına avukatlarıyla birlikte katılan Muhammet A. ve Coşkun A., suçlamaları reddetti. Sanıklar, beraatlerini istedi.

Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi heyeti; nitelikli cinsel saldırı, hürriyeti tehdit, kasten yaralama suçlarını her iki kadına da gerçekleştirdikleri gerekçesiyle Coşkun A'yı 69, Muhammet A'yı da 47 yıl hapse mahkum etti. Şüpheliler kararın ardından cezaevi otosuna bindirilirken görüntü almaya çalışan gazetecilere küfürler yağdırdı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
O kararı veren hakimin ellerinden öperim....
böylesi kararlarin kisi ayrimi yapilmadan devamini dilerim
ADALET BU SEFER YERİNİ BULMUŞ DARASI TÜM PİSLİKLERİN SAPIKLARIN BAŞINA
Geri Dön