HABER

Taksicilerden Zeytin Dalı Harekatı'na destek

Birleşik Taksi Şoförleri Derneği üyeleri, Zeytin Dalı Harekatı'na destek için Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu

İSTANBUL (AA) - Birleşik Taksi Derneği üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütlerine yönelik Afrin'de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak için Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu.

"Vatan için canımızı asker için kanımızı veririz" sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında taksi sürücüleri, Kadıköy İskele Meydanı'ndaki Kızılay'ın kan bağışı tırına gelerek kan verdi.

Dernek Başkanı Hüseyin Duman, burada yaptığı açıklamada, ülkenin bekası için, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin bu zor kış şartlarında yapmış olduğu Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak, vatan ve millet sevdasını göstermek için kan bağışı kampanyası düzenlediklerini ifade etti.

Duman, "Dedik ki bu askerler bu vatanın evlatları. Hepimizin askeri ve evlatları. Savaşta askerin neye ihtiyacı var? Silaha, kana ve morale ihtiyacı var. Biz de onlara moral ve kan vermek için bu kampanyayı başlattık. Bütün İstanbul halkını askerlerimize moral ve kan vermeye davet ediyoruz. Kampanya iki gün sürecek. Herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum."

Kan bağışı kampanyasına vatandaşlar da destek verdi.

Geri Dön