Taksim'de genç kadını takip ederek taciz etmişti! Yeni gelişme

Taksim İstiklal Caddesi'nde genç bir kadını adım adım takip ederek taciz ettiği iddiasıyla polisler tarafından suçüstü yakalanıp serbest bırakılan ancak bugün şikayetçi olmak üzere geldiği adliyede yeniden gözaltına alınan S.T. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Taksim'de genç kadını takip ederek taciz etmişti! Yeni gelişme

Taksim'de İstiklal Caddesi'nde Ö.K. isimli kadını takip ettiği kameralara yansıyan S.T. polis tarafından dün gözaltına alınmıştı. S.T. karakoldaki işlemlerinin ardından serbest bırakılmıştı. S.T. bugün hakkında çıkan cinsel taciz haberleri üzerine işten çıkarıldığı ve linç edildiğini söyleyerek hakkında çıkan haberlere karşı savcılığa şikayet dilekçesi vermek üzere Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na geldi. Adliyedeyken hakkında gözaltı kararı olduğunu öğrenen S.T. polisler tarafından bir kez daha gözaltına alındı. Savcılığa sevk edilen S.T'nin ifadesi alındıktan sonra tutuklanması talep edildi. Nöbetçi İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen S.T. "Cinsel saldırı" suçundan tutuklandı.

SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİ

Şüpheli S.T'nin, şikayetçi olmayan genç kadının daha sonra "Koluma ve kalçama dokundu" şeklindeki ifadesi üzerine gözaltına alınarak tutuklandığı öğrenildi. Suçlamayı reddeden şüpheli S.T'nin ifadesinde, kadının kendinde olmadığını, başkalarının kadını götürmek istediklerini bunun üzerine kadını korumak için yanında yürüdüğünü, kesinlikle dokunmadığını, görüntülerde de dokunmadığının görüldüğünü söylediği öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
TAMAM BİRAZ SARKMIŞ AMMA..ÖYLE TUTUKLANACAK NE VAR ANLAMADIM DOĞRUSU...ADAM DÖVÜP BIÇAKLASA..ÇOKTAN SERBEST KALIRDI...?!!..
Bir zamanlar HZ.Ömer Adaleti vardı,şimdi vatandaşın tepkisini medyadan takip eden hakimlerin dağıttığı adalet var
Ulen arkadaş çok merak ediyorum acaba başka hangi ülkede vardır yakala tutuksuz yarılanmak üzere salıver sonra sosyal medya yada millet ses çıkarınca tekrar yakala tutukla valla billa merak ediyorum acaba adalat bakanı bunları görmüyormu görüyorsa arkadaş ben sevdiklerimiz yüzüne nasıl bakarım millet benim yüzümden mağdur, bu düzeni işleyişi acele düzeltilmesi gerek bu açıkların kapanması lazım diye..!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler