HABER

Taksim Meydanı’nda 'pes' dedirten olay: Bayılma numarasıyla insanlardan para istedi

Taksim Meydanı’nda simit satıyormuş gibi dolaşan bir çocuk, bayılma numarası yaparak insanlardan para almaya çalıştı. O anlar saniye saniye kameralara yansırken, şüpheli, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nde eline simit tepsisi alarak, simit satıyormuş gibi yapan şahıs, bir anda kendini yere atarak bayılma numarası yaptı. İnsanlara duygu sömürüsü yapan ve kendisini bir anda yere atan kişinin tepsisinde bulunan simitler yere saçılırken yere düşen kişinin ağzından, daha önce sürdüğü bir madde nedeniyle kırmızı sıvı aktı. Ağzından kan geldiği izlenimini oluşturan kişi, bu şekilde vatandaşları hasta olduğuna inandırmaya çalıştı. Yere düşen kişinin yanına koşan vatandaşlar simitçiye yardım etti.

Durumdan şüphelenen bölgedeki Güven Timleri Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, polis merkezine götürerek ceza kesti.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 83 yorum
kekoların yeni taktigi memleketime dönecem yol parası dönemi bitmiş demekkti.Bu ülkenin parazitisiniz kırolar
kınama hemen büyük söz etme ....üslubunda çok kötü ..öyle bir dusersinki sen bile anlamazsın ....Allah'a sığın
bence kendilerini geliştirsinler millet artık bu numaraları yemiyor.
@yanikkibrit bu ülke de iyi seyleri türkler kötü seyleri baskalari yapar degil mi? Kin ve nefretin sonun olsun insallah insan müsveddesi
@akin_kara_1980 neyini kınamasın birader sahtekarlık yapılmasına laf etmiş adam yoksula çaresize değil.. böyleleri değil kınamak kırılmadık kemiğini bırakmayacaksın.. bunlar gibi kansızlar yüzünden bir çok insan gerçekten muhtaç olanlara bile acaba diyerek bakıyor.. resmen sahtekarlık yaparak insanları dolandırıyor sende kınama diyorsun
Nereden keko yada kıro olduğunu anladın? Kendini bilmez böyle olumsuz olayları bir bölgenin insanlarına mal etmek ön yargıları ışın hani boyuta geldiğini gösteriyor bu ön yargılar bu vatana zarar veriyor.
@yanikkibrit bu ülkenin hassasiyetlerini kaşımak sana ne kazandırıyor.sen kimsin.git ağzını çamaşır suyuyla deznfekte et bu dil koronodan daha tehlikeli.
Nereden bu kanıya vardın ön yargılarinda boğul inşallah un
Belki bunu yapan senin memleketlin olabilir yada komşun yada akraban çıkabilir bilip bilmeden ön yargılı olma sen çok mu iyisin
Bunlara devlet aile planlaması yapmalı her biri 5-10 çocuk yapıp sokaklara salıyolar sonra millet uğraşıyor...
arabayla yanaşıp havaalaninda calisiyorum parfümler var orijinal diyen satıcılar her hafta bana denk geliyor
Yav adam tiyatrodan para kazanmış neden kızdınız ki bu kadar :D sonuçta o da bir yetenek :PPPP Bu millet zaten hep kendini kandıranlara yedirmiyor mu cebindeki paraları?
bı ara İzmir de metroda da biri kendini yere atti ağzından beyaz bişeyler çıkardı.sonra ilaç parası istedi.dilin Kemigi yok
Geri Dön